Květen 2011

story

30. května 2011 v 16:30 | undead Trent |  takzvaně literárno
můj pokus o něco jako text songu. nezhudebněno, úspěšným odvážlivcům, kteří se o zhudebnění pokusí, koupím čokoládu. 8)
anglicky, tři sloky, refrén a epilog. chyby jsem snad eliminoval. jinak, inspirováno jedním sogem od Trenta ( toho seriálového ) a jednou písničkou od, jestli se teď nepletu, Drowning Pool.

více čtení zítra. včetně nového příběhy agenta jménem Jevelina Lane.


it makes you sad
your still alive dad
lie onto a bed
shoot yourself to head

i don't care about anyone
it's for me "well done"
i don't care about anyone else

one thing you get
but you're still sad
teddybear Matt
exactly as she said

i don't care about anyone
it's for me "well done"
i don't care about anyone else

your life end
you think it's not bad
go back to land
that's story in your hand

i don't care about anyone
it's for me "well done"
i don't care about anyone else but me

i read your story from your hand
you choose when your future will end


sincerely your undead Trent

blues jednoho chovance

26. května 2011 v 21:10 | undead Trent |  takzvaně literárno
trocha pseudopoetismu k závěru čtvrtečního dne.. zcela překvapivě druhý příspěvek tohoto dne. čtěte spíš ten předchozí, než tuhle dinotu. see you tomorow.

není ohně
není kouře
medvěd opustil své doupě
teď se krčí v odpadní rouře
cihla na plyn
přestřihnout kabel
dýchat sarin
už nejsem tvůj mazel

líh rozleptal nervové spoje
konečně se mi líbí co vidím
mé tělo strčili do kóje
tlim teď v cele s hezkým polstrováním

spáchal jsem zločin
napsal ňáké dílo
hurá do sibiřských končin
nejen v cele bílo
dodávka narazila do medvěda
střeva tečou všude
já taky ó běda
ani jeden z nás víc už nebude

benzín teče po střevech
od zapalování jiskra
zvonek zvoní, sakra!

další prášky už mu nesou
soucit v nich vždy vzbuzuje
začalo to pouhou pusou
teď se sotva obuje


undead Trent

inteligentní nadpis se po ránu vymýšlí blbě a večer nebyl čas.

26. května 2011 v 8:52 | undead Trent |  pseudodeník nemrtvého chrousta
potěš Blackie, tyjo.. takhle virtuálně aktivní sem snad nikdy nikdá nebyl.. ale co, smiřte se s tím. ono to stejně ani nebude trvat věčně, jen dokud budu mít nápady co za bláboly vám vnucovat.

jen taková vsuvka pro ty, kteří věrně sledují Dariu - už se blížím k závěru stahování a sledování čtvrté řady a až ji budu mít kompletní, včetně titulků, hodím to všechno do jednoho archivu a nahraju na uloz.to, čímž se značně ušetří práce se sháněním titulků, které snad nikde nejsou všechny pokupě. that's all.

Jeden pracovní den ze života Jeveliny Laneové

25. května 2011 v 7:06 | undead Trent |  takzvaně literárno

Jak sem slíbil Strigg, došlo na další zločin proti literatuře. 8) Nechal jsem se inspirovat Dariinou literární tvorbou ( a trochu i ní samotnou.. ) a napsal tuhle věc plnou zabitých idiotů ( z nichž jeden je mexikánec s falešným knírem, další hledaným zločincem a valná většina jsou neokomunisti ). Jestli se nebojíte, pod perexem čtěte. 8)

new age? i don't think

24. května 2011 v 12:42 | undead Trent |  pseudodeník nemrtvého chrousta

ne, tohle nebude nová éra. nebo je to aspoň dosti pravděpodobné. proč? protože bagr. protože sem, jaký sem a nehodlám se nijak zvlášť přetvařovat. teda aspoň tady, protože v reálu se přetvařovat musíme. my, co nejsme jako ostatní v tom podělaném davu, který nemyslí a neuvažuje o důležitých věcech, ale o tom, jestli je ten který dostatečně stejný, jako oni. co si budem nalhávat, lidi sou svině. hlavně, když je jich víc ja jeden pohromadě. většinou. samozřejmě existujívýjimky, ale je jich žalostně málo..

Jen okrajem, v sobotu měl skončit svět. já vím, že už sem to říkal, ale říkám to zas, možná je škoda, že ten konec nepřišel. spíš by se ale hodila nějaká globální superkatastrofa, která by pořádně profackovala společnost a lidi by se pak snad vzpamatovali. to jejich pokrytectví.. maj plný huby toho, jak by se měli všichni chovat, ale ani je nenapadne se tím řídit. někteří můžou namítnout, že například s poctivostí leda pojdem. jo, asi maj pravdu. jenže stejně nakonec pojdem, tak proč se předtím aspoň neřídit nějakými morálními zásadami? protože co když existuje nějaké peklo a nebe?


mí drazí nebozí čtenáři, koukejte na Dariu a berte si ji za příklad. má své hodnoty a názory a nebojí se za nimi stát bez ohledu na postoj a reakci společnosti.

krev už stříká
hůř se dýchá
společnost tě trestá za to
že máš i svůj vlastní názor

undead looser

rape me. rape me again.

24. května 2011 v 9:44 | undead Trent |  pseudodeník nemrtvého chrousta
kill me. kill me, my friend.

ó ano, znalci jistě identifikovali nadpis coby část textu jednoho songu od Nirvany. ten rimejk pod nadpisem už je moje práce. nicméně v současném rozpoložení bych asi uprostřed ulice veprostřed noci zařval obojí. pokud bych tedy již předtím neskočil z toho podělanýho okna.. vskutku, stále jsem na antivrcholu mého psychického stavu. někteří lidé z mého blízkého okolí by měli jít studovat psychologii, potřebovali by to jako sůl, neboť znají asi jen negativní motivaci a represivní metody. začínám si říkat, že se dám na dráhu amatérského sebevržedného atentátníka a jako cvičistš pro ostrou generálku zvolím několik čtverečných metrů doslova za rohem. má to však háček - nemám žádné granáty, které pro tuto kariéru plánuju použít. takže asi nic. ( ale ten pohled by asi stál zato. tedy jako můj na druhé )