inteligentní nadpis se po ránu vymýšlí blbě a večer nebyl čas.

26. května 2011 v 8:52 | undead Trent |  pseudodeník nemrtvého chrousta
potěš Blackie, tyjo.. takhle virtuálně aktivní sem snad nikdy nikdá nebyl.. ale co, smiřte se s tím. ono to stejně ani nebude trvat věčně, jen dokud budu mít nápady co za bláboly vám vnucovat.

jen taková vsuvka pro ty, kteří věrně sledují Dariu - už se blížím k závěru stahování a sledování čtvrté řady a až ji budu mít kompletní, včetně titulků, hodím to všechno do jednoho archivu a nahraju na uloz.to, čímž se značně ušetří práce se sháněním titulků, které snad nikde nejsou všechny pokupě. that's all.


dám vám dobrou radu do života. až se vás budou ptát, zda chcete fixní ortodontický aparát ( pro ty, kterým to myslí asi jako Quin, Kevinovi nebo mé mladší sestře, jejíž jméno začíná na V - řeč je o rovnátkách, které jsou přilepené k zubům ), zcela důrazně řekněte NE a přidejte pár vykřičníků, vražedný pohled a hysterický záchvat. zaprvé je to pár litrů v prdeli a za druhý to nehorázně zkomplikuje život na několik let. vím, o čem mluvím, mám je už rok a asi od prvního týdne přemýšlím, proč já idiot s tím kurva souhlasil. fuck the fucking world, bitch. i've got a machine gun and i kill lot of people with it. dentists, ortodontists, teachers, classmates and my sister first. bloody hell! předělávali mi ten katalog místního želeřáství a tak mě už druhým dnem neskutečně bolí čelist. horní. a taky ta dolní. a i ty podělaný šišky s mákem sem jedl tak půl hodiny a měl přitom chuť 1.) ustřelit si čelisti. obě 2.) proletět stropem & 3.) zabíjet. hodně a moc.

die, motherfucker! die!! viva la Dope, vole. úplně si představuju Jevelinu kontra davy nepřátel, jak je kosí pro jejich nízkou inteligenci a podvratné aktivity, mající za následek její extrémní pracovní vytíženost. fakt to zní tak divně? hm, no co.


"Hele Dario, ráda bych pomohla, ale musím vyřešit jiný zločin."
"Tak to doufám, že neunesli Toma."
"Neříkala jsem ti to? Trent je mrtvý."
"Cože?!"
"Pojď. Ukážu ti ho."
"Trent..."
"Takhle jsem ho včera našla. Neměla jsem to srdce s ním pohnout."
"Nepřestávám si myslet, že v tom je nějak namočen jednoruký muž."
"Řekla bych, že vy dva se už nikdy nedovíte, co mezi vámi mohlo být."
"Och, ahoj Dario. Jenom si trochu pospávám než se setmí."


tak to muselo být o mně, já taky vždycky čekám, než se setmí. dřív holt nejsem schopný reálně skutečně fungovat, do té doby mi to nějak moc nejde..
vlastně i tyhle články a předchozí povídka vznikají za tmy.

Mystik Spiral - Freakin' friends

Nevím proč, ale v poslední asi hodině uvažuju o, no, ono je to takové ruměncové téma. to víte, sem slušně vychovaná dívka a tyhle témata mi fakt nic moc neříkaj.. o holkách, jakože o girlfriends. jako hele, tady sem na ryze hypotetické půdě, protože sem ještě nikdy žádnou neměl, tak to mějte na paměti při čtení následujích řádků. taky si uvědomte, že sem magor a hrabe mi. 8)
jaké já mám vlastně požadavky na potencionální partnerku? no, asi přehnané.

1.) aby se mnou dokázala v jedné místnosti vydržet dýl, než je nezbytně nutné a aby to nepovažovala za obzvláště krutý trest
2.) aby měla mozek. víte, jak to myslím, ne? jako aby ho hlavně uměla používat, aby měla rozum, úsudek, vlastní myšlenky ( neokopírované z pochybných médií pro mládež, jako bravo girl nebo pochybných intelektuálně záporných seriálů )
3.) aby to nebyla nějaká ustrašená pipka, co má nutkání se každému za každou cenu zalíbit, aby se bod dva nebála uplatňovat
4.) aby byla k mání ( jako volná, frí, without boyfriend, chápete? )
5.) aby pokud možno nežila na "druhém konci vesmíru" - to znamená příliš daleko na nějaké častější střetávání

no, je vám asi jasné, že sem nejspíš v loji, protože takových, co by splňovaly první čtyři body, moc není ( zvláště, co se týče prvního bodu, že? :D ). schválně si uděláme malý test. jestli je mezi mými čtenáři nějaká taková, co splňuje alespoň jeden z těch bodů, ať to napíše do komentu, včetně toho, které body jsou splněny. :D upřímně pochybuju o nějakém úspěchu ( natož že to vůbec bude někdo psát.. 8) ). a přitom ani nějak neřeším vzhled, je mi ukradená barva vlasů, velikost bot, natož poprsí ( dobře, pokud se budeme pohybovat v záporných číslech, budu se tvářit nejistě - kdoví, čeho sou dvě promáčkliny v hrudníku příznakem.. ). ani oblečení nehrotím ( sám na to moc nedám, takže by to bylo i docela pokrytectví, že? ), ačkoli nahota by mě patrně uváděla do rozpaků.. :D a hudba a vkus? no, když nebude poslouchat Evu a Vaška a koukat na telenovely v mé přítomnosti, budu v klidu ( no co, v nejhorším si pustím Dariu nebo vymyju mozek Behemoty.. :D ).
promiňte, ale nemoh sem si pomoct. :D jen spi dál, undead Trente, tohle je only pjůr fanfikšn..

říkám si, k čemu je vlastně život? a není to jen tím, že mám dobrou šanci získat Darwinovu cenu, becose
1.) stojí vůbec někdo o mé geny?
2.) dokáže někdo tak "schopný" jako já žít dost dlouho, aby své geny předal?
vždyť svět je na pytel. a lidi taky. čím dál víc. výjimky potvrzují pravidlo. a nechápu, na co děláme maturitu, když nám vlastně stejně k ničemu není. zaměstnavatele prakticky nezajímá, nejspíš ji nikdy neuplatníme a slouží leda tak k vystresování co největšího počtu studentů, kteří kvůli tomu občas i spáchaj sebevraždu. a když se vám náhodou nepovede na první pokus, můžete se na to pomalu rovnou vysrat, protože na vejšku musíte maturitní vízo dodat už v červnu. taky nechápu, proč furt musí být války. bloody hell, je to na palici. a ještě větší "prdel" to bude, až začne doopravdy docházet ropa. to teprv budou jatka. a víte, co je to "mingles"? to je, když jsou spolu dva lidé, ale nežijí spolu a jen občas se po vzájemné domluvě setkají, jinak normálně žijí, jako předtím. dyť to už vlastně ani není žádnej vztah, ne? no, nechtěl bych být dítě v takovém páru.. za další, proč se furt musí všechno točit kolem moci a peněz? lidi, vy ste fakt kreténi. jako by nešlo o nic jiného. popularita, prachy, moc. nasrat. damned!

no, raději už konec, stejně je toho víc než dost

jen ještě jedna věc. Jevelina se potká s Trentem, konkurenčním agentem. bude to žhavé a bolestivé. žhavé pro ně, bolestivé pro ty teroristy v metru. a vlastně i smrtelné. protože kulka z Jevelinina glocku se zpravidla se životem neslučuje ( pokud nepočítáme Garryho ). sláva splatterové literatuře, muhehe.. ( krev, pot a sperma - motto soutěže "Ježíšku, já chci plamenomet!" )


v Dariině snu údajně zesnulý Trent ( tak hele, nepleteš si náhodou Trenta tamtoho se sebou? ) ( asi jo, ale nejni to fuk? 8) )


pé es - i kdyby se to tak snad někomu zdálo, v článku nedošlo k sebelítosti, já jen přemýšlím ( cože děláš? ) ( nech si ten sarkasmus. a di do prdele, nejseš můj fotřík ) jako magor.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 nublado nublado | Web | 26. května 2011 v 9:29 | Reagovat

you´ve got big ego man.. :f

2 undead Trent undead Trent | E-mail | Web | 26. května 2011 v 9:56 | Reagovat

ne, jen je jich víc a do jednoho sou divný.. :-D

3 Raven Raven | Web | 26. května 2011 v 14:44 | Reagovat

Taky koukám, jak komentuju jako uhozená heverem po palici :P

Well, co se týče rovnátek, mám s nimi také svá trable. Teda - já mám zuby vcelku rovný, problém nastal v tom, že jeden "druhý" zub se prostě rozhodl, že nevyroste, takže mi chtěj vyrvat mlíčňák a následně mi narvat do dutiny ústní hromady plechu. Vždycky říkám, že jsem si "oslňování jedinců druhého pohlaví" chtěla provádět jinak než světelnými prasátky z mých úst. :)))

A v létě se nedá fungovat jinak než v noci. Většinou odpoledne prospím a cokoliv je potřeba, provádím v noci. Komu by se taky chtělo něco vytvářet, když je vedro k padnutí?

Pět bodů Tvých požadavků je vcelku logických a zní rozumně a jsem si vcelku jistá, že "kdo hledá, najde."

Meh, ten obrázek je mňamózní. :P

A s geny je to vůbec legrace. Ne jen, že genetiku momentálně v biologii probíráme, ale taky mě v souvislosti s tím dochází velmi úsměvný fakt - a to, že mým úkolem je pro sebe najít někoho, komu by vyloženě nevadilo, kdyby se náhodou děti úplně "pomamily". No já, být svým potenciální protějškem, neriskuju to a prásknu radši do bot. :P

Ke konci toho odstavce... chce to trochu optimismu a pro jednou koukat na ty veselý a lepší věci. A není jich málo ;) Například teď je Krteček ve vesmíru! :)) (Krteček emzák... to nám ještě scházelo :P)

4 undead Trent undead Trent | E-mail | Web | 26. května 2011 v 15:00 | Reagovat

he he, já bych třeba do bot neprásk. 8) zaprvý sem na to příliš línej ( spíš de o to, že by se ty body mohly vzhledem k svýmu obvyklýmu stavu rozpadnout.. ) a zadruhý sem už notně otrlý, koneckonců dvanáct let  v jednom pokoji s někým, kdo není nepodobný Quin, jen je mnohem mladší a možná i blbější.. :D a s tím, že by se pomamily, to doufám v mém případě ( za předpokladu, že si někoho najdu ), protože to bych svým potencionálním potomkům fakt nepřál, aby se potatili.. :-D

ehm, já třeba hledal jednou flešku, ale našel sem kulový..:D

u těch prasátek sem se královsky pobavil, někdy můžem udělat světelnou šou. :-D

no, já funguju jen za tmy po celý rok, takže to nebude jen vedrem ( i když je pravda, že podle mě je vedro jakákoli teplota nad 24 °C..:D )

a na závěr - díky ti za tvůj vyčerpávající komentář, opravdu si ho cením. 8)

5 strigga strigga | 26. května 2011 v 21:18 | Reagovat

Gratuluju, Trente, jseš pravděpodobně první člověk na světě, kterej donutil MÝHO BRATRA

6 strigga strigga | 26. května 2011 v 21:29 | Reagovat

*napsat takhle dlouhej komentář. XD
(Sorry, něco jsem tu zmáčkla a ono se to samo odeslalo. Enter to nebyl!)

Rovnátka se mi snažili vnutit už přibližně čtyřikrát, přičemž většinou to toui dobou bylo hrozně v módě - a já je s tím vždycky poslala do háje, že žádný rovnátka nechci. Prej křivej skus, to určitě. Když vám nacpou do tlamy kus gumy a řeknou "zkousni", to by mě zajímalo, kdo by zkousnul rovně?! XD

Asi bych se na tu Dariu měla fakt podívat. Nejspíš jen nestačí zevrubně tušit, o čem to tak je :D hmm.

Bodů splňuju hned několik (i když s tím mozkem je to těžce diskutabilní), ale co rozhodně nesplňuju, je bod pět: já totiž nežiju ani tak na druhý straně Vesmíru, jako ještě mnohem dál, někde ve svým vlastním světě. A páč je tak moc daleko ode všeho, obávám se, že ho nikdy nikdo neobjeví, i kdyby splňoval třicet z devětadvaceti bodů z mýho soukromýho žebříčku.

K čemu je život? No, často se ptám na to samý ^^ možná k tomu, aby si každej našel svůj vlastní smysl. Jo, zní to uhozeně, ale k čemu bychom tu jinak byli? Prostě hledáme, tápeme, opatrně hmatáme po zdech... a jednou se nám rozsvítí, jestli už nebude pozdě. Heh, to znělo depresivně. :D Ale všichni lidi nejsou na pytel... já za posledního půl roku objevila takovou hordu lidí, kterejch si dokážu nesmírně vážit, i když je v reálu vůbec neznám... zjistila jsem, že takových magorů, jako jsme my, není až tak strašně málo, a jsem za to vděčná.

A s tou maturou naprosto souhlasím. Neznám věc, která by byla víc naprd, snad jen to drbátko na vlasy, co vypadá jako hromada zmutovanejch žížal. XD

7 Raven Raven | Web | 26. května 2011 v 22:18 | Reagovat

[6]: No dovol bratře, zrovna ty, u kterýho jsem vytvořila svoje nejlepší komentovací počiny ever! :))))

A na Dariu se koukej podívat. Chválím tě za Pár pařmenů ;) Na druhou stranu, já uvažuju o tom, že bych se orientačně podívala na pár dílů Naruta ;)))

[4]: Na flešku kašli. Každý pravidlo musí mít nějakou výjimku :)

8 strigga strigga | 26. května 2011 v 22:31 | Reagovat

Bratříčko! Já tě nechtěla urazit! Ale to víš, vždyť mě znáš, já s komentářema umím akorát tak vytírat podlahu. :D

Nechval mě, jseš můj bratr, žádnej rodič! :D Já ti nevím, jestli by byl Naruto pro tebe. Kdybys v tom našla ten příběh, tedy jen PŘÍBĚH (zaslouží si Capslock :)), určitě by se ti to začalo líbit. Ale spousta lidí to považuje za pitomost, neboť se na to hned v začátku vykašlala. Jenže z toho si opravdu názor utvářet nelze :))

9 undead Trent undead Trent | E-mail | Web | 27. května 2011 v 6:56 | Reagovat

[6]: krůtěé.. :-D to sem asi fakt machr, co? 8)

jo, to ti závidím. rovnátka sou zlo a držím ti do budoucna palce, abys i příště odolala. 8)

měla. jestli chceš, dám ti odkazy. :)

poslední bod se přežije.. :-D ale musím říct, že seš teda jedna z mála, kerá splňuje hned čtyři ( !! ) body. :-D 8)

vím, že všichni ne, ale prakticky nikdo nežije poblíž a je trochu úchylný, že lidi, s kerýma komunikuju a s kterýma chci komunikovat, žijou povětšinou daleko dosud a zpravidla je neznám osobně, jen Rebelka je výjimkou, tu sem viděl jednou v životě. 8)
hele, a co kdybychom udělali nějakej sraz magorů? jen tak z hecu.. :-D

já bych o jedná takové věci věděl - rovnátka. :D

[7]: myslíš, jako pravidla v angličtině? :D kde pravidlo potvrzuje výjimku? :-D

hehe, pár pařmenů znám taky. a už dlouho. :-D poprvý sem tuhle dabingovou parodii viděl v tom "gulagu" v Chuchelný ( který, nechápu proč, označují jako ozdravovnu.. ).

[8]: a dělat z nich tiramisu a s tím potom vytírat podlahu.. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama