rape me. rape me again.

24. května 2011 v 9:44 | undead Trent |  pseudodeník nemrtvého chrousta
kill me. kill me, my friend.

ó ano, znalci jistě identifikovali nadpis coby část textu jednoho songu od Nirvany. ten rimejk pod nadpisem už je moje práce. nicméně v současném rozpoložení bych asi uprostřed ulice veprostřed noci zařval obojí. pokud bych tedy již předtím neskočil z toho podělanýho okna.. vskutku, stále jsem na antivrcholu mého psychického stavu. někteří lidé z mého blízkého okolí by měli jít studovat psychologii, potřebovali by to jako sůl, neboť znají asi jen negativní motivaci a represivní metody. začínám si říkat, že se dám na dráhu amatérského sebevržedného atentátníka a jako cvičistš pro ostrou generálku zvolím několik čtverečných metrů doslova za rohem. má to však háček - nemám žádné granáty, které pro tuto kariéru plánuju použít. takže asi nic. ( ale ten pohled by asi stál zato. tedy jako můj na druhé )


znáte dariu? pokud ne, tak to koukejte honem rychle napravit. Mystik spiral se stala mou oblíbenou kapelou, přestože napsala jen pár songů. a členové kapely sou dosti svérázní ( co si budem namlouvat, bubeník je kapitola sama o sobě, že? ). asi vás nepřekvapí, že mými oblíbenými ( a podle mě rozhodně nejsympatičtějšími ) postavami jsou daria, jane a trent ( a bubeník ). he he, daria. je krásná. je chytrá. je kůl. a píše. tak jako já. i když asi líp. takže asi chápete, že mě sere, že je jen animovaná a ještě k tomu leží lawndale v americe a ne pár kilometrů od současného místa mého trvalého pobytu. kur**!! na druhou stranu, pořád existují lidé jako Lillian, Lostris, Blackie, Miralen, Melody a Strigga ( ačkoli házet je do jednoho pytle je jako dát do rovnosti jabka a mandarinky - rád mám obojí, ale rozhodně to nejsou shodné věci [ nebereme-li v potaz společného jmenovatele "ovoce" ] ), kteří jsou existující i v této dimenzi a mají spoustu dalších předností, pročež mě fiktivnost darii deprimuje jen přijatelnou měrou.

a přes okliku se dostáváme k páteři pudla ( kterou někdo z dotyčného pudla dost nepěkným způsobem vyjmul, zatímco pudl ještě žil ). někteří z vás už jistě ví, že maturuju. že z ústních mám z fýzy za dva, z matiky taky a z češtiny plný počet bodů ( což je, jen tak mimochodem, 9 bodů ). a jistě taky ví, že sem neobhájil dlouhodobou maturitní práci. což je tedy tak trochu problém. tak trochu víc. mamka to ještě přežila v klidu, ta měla pochopení, i když nadšená samozřejmě nebyla ( stejně jí ale patří pořádný dík za její přístup, dost si toho cením ). horší byl otec. to je totiž problém, když máte otce perfekcionistu s obrovskými nároky, který navíc byl, a je, premiant a jen zřídka dostane něco horšího, než za dva ( pokud někdy dostal horší známku než dva, muselo to být nejvíš na střední ). z jeho perfekcionismu a nároků pramení většina problémů. následuje přibližný výčet toho, co prý sem a co si myslím ( že o mě vlastně nic neví, to je druhá věc. a že ho to pravděpodobně ani nezajímá, to je terciální ).

takže:
jsem flink, kretén, flákač, lhář ( jasně, zrovna jemu budu všechno říkat.. to už můžu rovnou skočit z okna.. ), na všechno kašlu ( dobře, na spoustě věcí mi možná nesejde tolik, jako ostatním, ale mám holt jiný žebříček hodnot, než většinaq lidí kolem.. a říct, že kašlu na všechno, to je trochu přehnaný ), jsem parazit, neužitečné zvíře, umím se jen válet, nemyslím na budoucnost ( takže když někdo nepropadá panice kvůli maturitě, tak jako nemyslí na budoucnost? nebo když ještě nemá přesně nalajnované, jak bude kde zaměstnaný a tak podobně? ), myslím si, jaký jsem frajer ( wtf? já? na čem jako jede? ), až odejdu z domu, tak chcípnu a nebudu se o sebe umět postarat ( co ten může vědět.. můj styl existence po definitivním opuštění domova bude: byt 0+kk, jedna skříň, jeden stůl [ pokud se nespokojím jen s kuchyňskou linkou ], spacák, lampa, počítač, případně elektrická kytara a fiat 126p, dva talíře, dva hrnky, dva příbory, jeden kastról, jedna pánev, nějaké knihy, uklízet nebude co, protože nědělám žádný zásadní bordel a rodiče bych si na návštěvu stejně nezval [ a otci bych nejspíš ani neotevřel ] a to všechno by nijak nezáviselo od výše mých potenciálních příjmů, taky jím málo, tudíž toho moc neprojím, kulturně prakticky nežiju, takže skoro nic neprohýřím a když opravdu potřebuju něco zařídit, tak si to prostě zařídím.. ), neumím se o nic postarat, s ničím nepomůžu.. jó, filmečky, to mi de, a chodit ven jakbysmet ( jasně, furt se jen válím doma a chodím ven. taky vám to příjde jako vrchol logického myšlení? a ano, chodím ven, ale jednou za týden, a to v pátek. navíc je to večer ve společnosti kultivovaných mladých lidí, kterří jsou křesťanského vyznání. takže určitě nezřízená kalba plná zhýralé zábavy, chlastu a drog. jo a určitě taky sexu, že? ty vole, tohle jeden nepochopí.. ). no a nemsím zapomenout, že sem i simulant a že nic neumím. a taky mě nikdy nevidí se učit. no tak jistě, když se vrací z práce nejdřív ve čtyři, pokud nemá službu, služebku, cvičení nebo školu, to se domů vrací nejdřív druhý den ( a logicky nemůže mít nejmenší přehled o tom, jak asi normálně funguju.. ). normální lidé se neučí nonstop čtyřiadvacet hodin denně..

že půlka z toho je blbost se dá říct rovnou. protože dětský pokoj v drtivé většině případů musím uklízet já. o nádobí to platí dojnásob. a kolikrát jim dělám kafe já. a do obchodu chodím taky. a v sobotu ráno, to de pro rohlíky určitě někdo jiný, přestože sem to taky já. spíč by se měl nejdřív zamyslet, s čím pomáhá sestra a co ona dělá. že ona vysedává neustále na fejsu a skajpu. jo, vlastně ještě tvrdí, že sem furt na netu. pravdou je, že na net du tehdy, když nikdo není doma, abych nepřekážel, přičemž, když na to přijde, mě stačí tak deset minut a můžu jít zase od internetu, protože mám už všechno vyřízené. poravdě, přijde mi jako pěkný pokrytec, on tam taky na tom netu furt vysedává..
věděli ste, že tím, že sem nedal tu jednu věc na matuře, sem si totálně posral život? takže si ho posralo asi celkem dost lidí, protože rozhodně nejsem jediný, kdo maturitu nedal.. každopádně ale teď už sem totálně v hajzlu. teda aspoň otec si to myslí. a pouze on má přece pravdu.

ale dost už, mohl bych s tímhle pokračovat do nekonečna, protože jeho představivost během půlhodinového monologu, sestávajícího se z kritiky mé osoby, nezná mezí..

a jak zachvátila paranoia melody, tak teď nejspíš zachvátí mě. došlo k přestěhování na nové stránky, které jsou sice veřejné, ale je možné, že se přestěhují ještě jednou a to už budou celé zaheslované a přístup bude mít jen několik vybraných osob, kterým přístupové údaje buď zašlu z nového ímejlu, který sem si vytvořil, nebo o ně můžete zažádat, avšak v tom případě si vyhrazuju právo určit, zda poskytnuty budou ( v případě, že o ně budete žádat, pošlete žádost jako "zprávu autorovi" pomocí formuláře v menu. do zprávy napište přezdívku či přezdívky, pod kterými vás můžu znát a nejlíp i domovskou stránku a svůj ímejl. je to z toho důen vodu, že tentokrát chci mít naprostou kontrolu nad tím, kdo mi tam bude chodit. současná situace totiž asi není dostatečně neznámá rodičům. takže postupně zazálohuju všechny články ze starého blogu a nakonec na něm zbydou jen povídky.

je už vám trochu jasnější proč bych nejraději skočil z okna? kombinace mého otce, mé doposud ještě ( bohužel ) současné třídy, mé sestry a některých dalších, avšak poněkud podružnějších, stimulů je vážně kouzelná a dovede přivodě královské deprese a sebevražedné tendence..

neříkám, že sem dokonalý, každý má nějaké své mouchy a nějaké kostlivce ve skříni a já nejsem výjimkou, ale to sakra není důvod, aby mě furt akorát kritizoval a ndaával mi do všeho možného..

no, škoda, že v sobotu nepřišel konec světa, mohlo to vyřešit moje psychické problémy.


your undead Trent


pé es - rape me, kill me, my friends. protože za sebevraždu se de do pekla a vy se pak třeba můžete jít vyzpovídat ( a co se toho znásilnění týče, tak bych upřednostnil ženu, od muže by to bylo přeci jen trochu proti přírodě..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Melody Melody | Web | 24. května 2011 v 17:13 | Reagovat

Rape me, to je moje nejoblíbenější, největší srdcovka. Hele. Poslechni si tohle http://www.youtube.com/watch?v=1M--cCftG2E ;) Je to neoficiální verze té geni(t)ální písně, s mnohem mnohem lepším textem. Je to pro mě něco jako hymna, není ani jednoho dne, kdy si ji s kytarou nezazpívám.

JInak v bodech
-muhehe, jsem nesmírně ráda, že jsem tě s tou Dariou tolik nakazila!:)
-undead Trent - tvá nová přezdívka?:) strááášně se mi líbí. Děsně moc!
-jo, paranoia dělá svý, znám to, víš že to znám;)
-z okna bych neskočila, bála bych se že to bude jen blbá zlomenina nebo něco, já jsem se jednou zkusila oběsit, ale skončila jsem na jeden den psychině. Přemejšlím spíš o tom, že bych zneužila plynového sporáku. Pomalinká otrava plynem a pak naráz PRÁSK a prasknou mi plíce:)
-hele, ser na školu, vždyť maturuješ jejda, ten půl měsíce bo jak douho to vydržíš;)

2 Melody Melody | Web | 24. května 2011 v 17:14 | Reagovat

Rape me, to je moje nejoblíbenější, největší srdcovka. Hele. Poslechni si tohle http://www.youtube.com/watch?v=1M--cCftG2E ;) Je to neoficiální verze té geni(t)ální písně, s mnohem mnohem lepším textem. Je to pro mě něco jako hymna, není ani jednoho dne, kdy si ji s kytarou nezazpívám.

3 Melody Melody | Web | 24. května 2011 v 17:14 | Reagovat

sakra, promiň, nějak mi to blbne, nešel mi přidat komentář a naráz se mi tu objevil jednou a půlkrát:/

4 strigga strigga | 24. května 2011 v 20:59 | Reagovat

Rape me je výborná písnička, jako vůbec celá Nirvana... i když já mám asi nejradši Lithium a Where did you sleep last night - nojo, ale každopádně na K.C. nic nemá ;-)

Při popisu tvých problémů s drahým papínkem jsem si připadala jak před zrcadlem. Takže nejsem jediná, kdo s vlastním otcem už čtyři roky prakticky nekomunikuje - a když, jsou to hádky, ironický poznámky a vražedný pohledy? Mimochodem, ten umím MOC dobře, kolik lidí už mi to vyčetlo, a naučila jsem se to od něj. Máme asi všichni podobný problémy...
A matura. Jashine, vždyť je to jeden předmět. Už vidím sebe, jak mi o svaťáku naprosto šibne a odjedu někam na hory, abych pak přišla před komisi a neřekla lautr nic... a proč ne... :-)

Máš pěknej lay, Trente. A už nikdy v souvislosti s tebou nepoužiju tvou bývalou přezdívku, když teda nechceš :D
s.

5 undead Trent undead Trent | E-mail | Web | 25. května 2011 v 7:41 | Reagovat

[1]: odpovědi na tvé body rovněž v bodech:
- to sme na tom stejně, tuhle závislost si dám s chutí líbit. 8)
- jo. potřeboval sem nějakou novou a tu se náhle projevila má aktuální Dariamánie.:D a víš, že mě nějak nepřekvapuje, že se ti ta "moje nová" líbí? :-D
- znám, ta tvoje poslední mě málem vyexpedovala na druhý konec sity do PL ( ty určitě víš, co to PL je, viď? 8) )
- no, my máme byt ve třetím patře a pod okny dráty od trolejbusu, takže pokud neskočíš šipku, nýbrž placáka, mělo by to celkem spolehlivě zabrat. 8) s tím oběšením, no, nemáme doma žádný použitelný špagát..:D no a sporák? když merkaptan táák smrdí.. :D lepší je oxid uhelnatý - necítíš nic a výsledek je taky zaručený. 8)
ehm, půl ne, tři. v září opakuju obhajobu maturitní práce. což docela nasere, protože to nejspíš oddálí studium ( flákání po dobu minimálně čtyř let ) na výšce.. :/ Na druhou stranu, jestli si najdu práci, bude to mít i pozitiva - po nějaké době budu moct definitivně vypadnout z domu, za práci budu dostávat prachy, konečně si budu moct pořídit funkčnejší notes a taky dojde na elektrickou kytaru. 8-)

[3]: v poho, to znám, setkávám se s tím hlavně na icq

[4]: vím. 8) mám výběr, který v poslední době poslouchám, a ten má následující playlist:

about a girl
penyroyal tea
something in the way
where did you sleep last night
opinion
lake of fire
the man who sold the world
rape me

k.c.? ehm, budu asi potřebovat překlad, hele..

no, já s ním občas komunikuju i normálně, ale moc často to není ( vlastně se tý komunikaci raději vyhýbám, nikdy nejde poznat, jestli vzápětí nebudu opět jednou seřván.. ).
hele, já se k matuře taky prakticky neučil a při zkoušení z fyziky sem to zakecával a protahoval tak, že nejspíš vůbec nezjistili, že o elektrickém náboji lautr nic nevim..:D

Dík, pochvala se cení. 8) a ne že bych jako nechtěl, nicméně bude bezpečnější, když už se nikde neobjeví ve spojitosti s nemrtvím Trentem, hlavně pak né tady, kdyby rodiče snad googlili.

6 undead Trent undead Trent | E-mail | Web | 25. května 2011 v 8:46 | Reagovat

[1]: mimochodem, mám doma sedum alb Nirvany, takže mimo jiné i tyhle home a demo verze. :D

7 strigga strigga | 25. května 2011 v 16:10 | Reagovat

K.C....  Sheesh, nechtělo se mi vypisovat s Kurtem Cobainem a tys mě stejně donutil :D :D

8 undead Trent undead Trent | E-mail | Web | 26. května 2011 v 6:49 | Reagovat

jo ono je vysvětlení až takhle prosté a logické? huh, taky mě to mohlo napadnout.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama