Červen 2011

O tom, že sourozenci jsou zlo a že i v životě Jeveliny jsou dny, kdy nikoho nezabije

24. června 2011 v 8:48 | undead Trent |  takzvaně literárno
no dobrá, už se tady kutálý suché křoví dost dlouho.. takže jak sem tvrdil v komentáři u přechozího článku, tady je zatím alespoň původní podoba třetího vyprávění o Jevelině. až do okamžiku, kdy se objeví Kurt, to zůstane stejný, ale to dál asi trochu přepracuju.

pé es - zatím žiju, ale zítra vyrazím stopem do Zábřehu na Moravě, kde, jak doufám, potkám Neexistující 8)

pé pé es - normálně, našel jsem v kompu pár článků Blackie, které jsem si skopčil dřív, než si blog zrušila. to bylo nečekané a pozitivní zjištění. :D


s mrtvolama v příkopu už nehne ani Umbrela

14. června 2011 v 9:05 | undead Trent |  pseudodeník nemrtvého chrousta
já vím, že je tu zdechlo po chodníku, ale co říct, nemůžu furt jen nadávat, všeho moc škodí, víme? tak se teď hlavně snažím přežít nejbližší dny. zase začínám číst ve větším objemu, koukám na filmy a nadávám na kde co. a píšu novou Jevelinu. bude v ní všechno. Trent, Jevelina, kafe, spánek a sourozenci, které by každý pomalu nejraději zabil. 8)

A filmy?
Sejmi je všechny! ( Kill 'em up! ) - naprosto úžásná záležitost, Smith nemá chybu. 8) on a ty jeho mrkve.. :D
X-men: first class
Titan A.E.
Mimic
Twilight ( no co, každý má snad právo na nějaký ten úlet.. a zajímalo mě, jak se ve filmech drželi knih. celkem dost, jen teda z jedničky sem málem dostal cukrovku.. :D )
Flyboys
Světová invaze

No a čtení:
série o Honor Harringtnové ( velmi povedená série military SF, v níž nechybí bitky vesmírných lodí 8) )
Květy zla
( já vím, že to vypadá, že toho je málo, ale když u toho koukám na filmy a když vezmeme, že to nejsou žádné stostránkové sešity.. )

příště ( řek bych, že během tohodle týdne to snad určitě bude ) přijde Jevelina ( a možná tam vrazím i kouzelníka 8) ) a možná, ale opravdu jen možná, nezabije žádného člověka. :D


undead Trent

put human into accide and watch. good fun.

6. června 2011 v 7:53 | undead Trent |  pseudodeník nemrtvého chrousta
základní cíl reklamy - zaujmout. je absolutně jedno, zda negativně či pozitivně. pokud reklama zaujala a utkvěla v paměti, splnila svůj účel a opodstatnila milionové náklady na svůj vznik a své šíření. tohle ale není reklama. i když u nadpisu blogu platí vlastně stejná poučka. a pravděpodobně jsem na to nyní poukázal. toliko k morálnímu poučení. následující kidy a žvásty a projevy mé mentálně vyšinuté, poněkud asociální a ne zrovna logicky uvažující mnohočetné osoby. tímto vás zdraví ( a některá i vyhrožují brutální smrtí a dlouhým sadistickým mučením a tresty stejného ražení ) má další já. nebo teda spíš ty osoby, které jsem si vymyslel a které už nějaký čas tak nějak žijí svůj vlastní život v týhle mý neestetický hlavě. klid, následující řádky nevybočují z mého standartu.

pé es - čtvrtá řada Darii + titulky už je nahraná:


jak Jevelina potkala Trenta a přišla si nejen na slušný prachy

1. června 2011 v 7:44 | undead Trent |  takzvaně literárno
jak už samotný název napovídá, tentokráte se Jevelina střetne s Trentem. ani jeden z toho nebude zrovna na větvi, když se uprostřed teroristy obydleného skladiště srazí. obrazně. dva agenti z různých agentur, dva odlišné způsoby postupu při plnění mise. kdo čeká brutální řežbu jako v prvním díle, která skončí sexem, střelením milence a odpolednem v pizzérii, nejspíš si nepřijde úplně na své. tentokrát se mlátí jen asi v první polovině. pak přijde večeře ( prokládaná trapným tichem a občasnými pokusy o smysluplnou konverzaci ), ukázka Trentových schopností po stránce hry na kytaru a ano, Jevelina shodila Trenta na postel a řekla mu, aby sklapnul. a nakonec odpoledne v pizzerii s Destiny a Timothym plné narážek.

pé es - už se chystá speciální díl plný zlotřilých korporací a jejich nepovedených experimentů. aneb vzdáváme poctu klasikám jako Vetřelec či Resident Evil ( ono je jich víc takových filmů.. :D ). velká společnost chce vidělat a zmasakrované město je nepodstatná položka na seznamu nutných výdajů. 8) no však nechte se překvapit, do čeho ji ( a nejen ji ) to namočím.