Srpen 2011

zde leží

28. srpna 2011 v 12:00 | undead Trent |  takzvaně literárno
tohle sem napsal ve čtvrtek kolem jedenáctý večer na notebooku šéfky z kanclu ( to víte, podělala se jí nabíječka k němu [ pardon, k ní, notebook se menuje Magdalena ], tak sem sjednával doma nápravu a potřeboval sem nahrazenou nabíječku taky otestovat. a když už byla Magdalena zaplá, proč si rovnou něco nového nenapsat, že? 8) ). nic veselého nečekejte.

oprášení archeologických nálezů z mého kompu

26. srpna 2011 v 7:55 | undead Trent |  takzvaně literárno
v reakci na komentář od Mír & Len(in) ( čili Miralen ) sem zas jednou navštívil svůj starý drahý web. první sem založil už hóóóódně dávno, pak sem objevil , co sou to layouty a založil nový, který měl jakousi lepší grafickou úroveň. do třetice sem objevil PHP ( nebo spíš Ameriku a kolo ) a založil třetí. no a na tom třetím je ucelený soubor všech mých literárních zvěrstev a zločinů, co sem kdy spáchal. a že většina z nich je fakt strašná. 8) :D snad s výjimkou věcí, které sem začal psát až po založení prvního blogu. no a Miralen se zmiňovala o své zálibě v mých, ehm, "básních", takže sem se rozhod oprášit ty, které ste tady ještě nikdá nečetli. 8) jedná krátká tady, zbytek pod perexem. nemaj žádný společný téma, tak o ani nehledejte. :D ( pé es - řazeno chronologicky tak, jak sem to postupem času psal )


Vina sebevrahova
Zrcadlo kruhového tvaru
odráží tu personifikaci nezdaru
a fatálních života omylů.
Ó běda těm, jenž až sem ho dohnali
a chybu svou neuznali.
Vy spíše půjdete "tam dolů"
než nebohý ten sebevrah
co dopadl pod náklaďák

další spojlery k nové Jevelině

24. srpna 2011 v 10:24 | undead Trent |  pseudodeník nemrtvého chrousta
Jevelina poletí na dovolenou do Ruska. to už zmíněno tuším bylo. leč tady sou další převratné novinky.
a nezapomeňte číst i jiné články, než jen ty poslední! 8) hodila by se mi nějaká reakce i na ty povídky, ta poslední, zatím děs a bída, jen dva komentáře! z toho si teda obrázek o povedonosti / nepovedenosti povídky teda fakt neudělám..

poslední Paladin

23. srpna 2011 v 11:46 | undead Trent |  takzvaně literárno
ha! konečně zas něco novýho! 8) program na příště: konečně dokončení stopařského martýria ( no konečně, co? :D ), taky záznam o mém epochálním ( epochálně podělaným, řekl bych ) výletě do Trutnova a cestě zpět a nakonec, ano, já vím, že tenhle bod se vám asi bude líbit nejvíc - přesně, nová Jevelina! trocha spojlerů: bude to v Rusku. bude to hárdkór, protože Jevelina si zkrátka nemůže odpočinout ani na dovolený. 8) a objeví se tam i Trent, i když ne po boku Jeveliny. fanatické sekty, padající rozbrušovačky, spousta smrtících střetů s Jevelinou. a možná, když nebudete zlobit, nechám nějakou zlotřilou korporraci vypustit té virus nebo DS-2. 8) ( kdo viděl Planetu teror, ví, co myslím tím DS-2 ) a teď už čtěte. jo a mimochodem, pokud to budou číst trutnovský spojky ( via "trutnovský incident", zmiňovaný jinde.. ), nechť za tím nic nehledaj. nic za tím není. byla to JEN insprace. ale je fakt, že námět se zrodil cestou v autobuse z Trutnova do Dvora Králové nad Labem.

- proveden edit zohledňující poznámky od Striggy, plus malé prodloužení konce o pár vět. 8)


život v jiném světě

12. srpna 2011 v 11:32 | undead Trent |  takzvaně literárno
asi bych vás měl upozornit. jo. to bych asi vážně měl. tak zaprvé - ti, co četli "Vesmír je krásný...", vědí, že při psaní mi není téměř nic svaté. tahle povídka rozhodně není výjimkou. taky si nachystejte google, některým věcem asi neporozumíte ( aneb kolik z vás ví, co je to DDOS útok? ). žádné sprosťárny zde popsány nejsou, leč nějakým náznukům neuniknete. a hlavně si pak přečtěte autorskou poznámku, než mi začnete psát rozhořčené komentáře. rozhodně touhle povídkou nikoho k ničemu nenavádím. rozhodně po vás nechci, abyste se stali hackery. taky po vás nechci, abyste si dělali tajné záškolácké výlety do jiných měst. a už vůbec po vás nechci to další, co by mohlo dost z vás asi poněkud pobouřit..

jen tak na okraj, je docela vtipné, že nejdelší část povídky je epilog.. :D
a mohli byste začít komentovat lidi. když už sem chodíte, navíc, podle domén, stejní lidi.. pro mě jako autora tohodle blogu je celkem nanic, když nemám žádnou zpětnou vazbu, žádnou odezvu, od čtenářů.. :-/


všechno je jinak a při starém

11. srpna 2011 v 13:51 | undead Trent |  pseudodeník nemrtvého chrousta
tak tendle nadpis dojde spíš starším hárdkór návštěvníkům. myslím tím tedy ty, co sem chodí už dýl a relativně rádi. protože u mě je normální, že plány na články se mění, povídky se píšou úplně jiné, než měly.. nicméně jedna nová sem přibyde určitě. už jen dopisuju epilog. a pak snad Jevelina. a tentokrát ji pošlu do ruska. 8) a ano, objeví se tam i Trent, nicméně tentokrát to nebude jako ve dvojce a trojce, kdy pracovali víceméně společně ( ve trojce se nepracovalo, já vím, ale stáli na stejné straně barikády, to je to hlavní ). a bude to óldskůl Jevelina - plno mrtvých nepřátel, Jevelina bude mít mizernou náladu a neodpustím si ani mexikánce ve vaně na hotelovém pokoji ( nic proti mexikáncům, ale někoho sem tam prostě dát musel a mexikánci sou aspoň styloví 8) ).

21 ( potterovská fanfikce ) - díl druhý

5. srpna 2011 v 8:00 | undead Trent |  takzvaně literárno
a je tu pokračování. opět zremástrované a snad úplně poopravované. 8) přibyde nová hlavní postava a víc vám k tomu neřeknu. a více toho čekejte až zase příště ( a to už třeba bude článek. 8) ).


21 ( potterovská fanfikce ) - díl první

3. srpna 2011 v 8:11 | undead Trent |  takzvaně literárno
fajn, už sem se nasral. zaprvý, minulou věc neokomentoval prakticky nikdo, když nepočítám ty dva komentáře hodnotící ( avšak nutno říci, že kladně ) mou fantazii, další díl té scifárny ani Jeveliny není, k dopsání martýria sem se dosud nedokopal a psát nějakej článek se mi taky nechtělo. takže se namísto toho koná vzkříšení jedné záležitosti, kerá má už víc jak rok. vlastně první díl má pomalu rok a půl.. jedná se o jakousi osobitou fanfikci ( u tebe to ani jinak nejde, vole, ty když se pokoušíš o fanfikci, vždycky to dopadne dost osobitě a čistá fanfikce to nikdy není.. ) ( máš sice pravdu, ale stejně drž zobák ) na svět HP ( ne, nemá za tím být ještě "Lovecraft" ). a co že tak náhle? ále, jen se mi do rukou zase dostala sedmička a při čtení epilogu s podtitulem "o 19 let později" si vzpoměl na tudletu záležitost. takže přivítejte tuto na mé poměry kapku infantilní záležitost, zremástrovanou, snad na všech místech opravenou a převedenou do wordovského formátu ( OpenOffici sou dobrý, né že né. vlastně, mít i kontrolu pravopisu [ nevím, mě teda nejede určitě ], byl bych s nima spokojenější, než s MS Officama ).