všechno je jinak a při starém

11. srpna 2011 v 13:51 | undead Trent |  pseudodeník nemrtvého chrousta
tak tendle nadpis dojde spíš starším hárdkór návštěvníkům. myslím tím tedy ty, co sem chodí už dýl a relativně rádi. protože u mě je normální, že plány na články se mění, povídky se píšou úplně jiné, než měly.. nicméně jedna nová sem přibyde určitě. už jen dopisuju epilog. a pak snad Jevelina. a tentokrát ji pošlu do ruska. 8) a ano, objeví se tam i Trent, nicméně tentokrát to nebude jako ve dvojce a trojce, kdy pracovali víceméně společně ( ve trojce se nepracovalo, já vím, ale stáli na stejné straně barikády, to je to hlavní ). a bude to óldskůl Jevelina - plno mrtvých nepřátel, Jevelina bude mít mizernou náladu a neodpustím si ani mexikánce ve vaně na hotelovém pokoji ( nic proti mexikáncům, ale někoho sem tam prostě dát musel a mexikánci sou aspoň styloví 8) ).co v lajfu? hm, no, nic extra. bohužel pro majoritní část lidské populace - stále existuju. 8) taky sem objevil řadu nových blogů, kam sem navykl chodit. však viz jména tedy Lilithen a Niviat. jinak do odkazů konečně přibyla i Nublado ( respektive konečně sem se dokopal ji tam přidat, Lenora je totiž moc dobrá [ hlavně v posteli, nikdy se mi nechce vstát :D ] ) ( a ještě se zeptejte, kdo je Lenora, to už by na mě bylo moc.. :D ). jinak, zdá se, že z hrobu vstala Mír & Len(in) ( tedy Miralen, pokud to někdo z vás nepochopil ) a taky Melody! vau, tak pozitivní šok sem už dlouho nezažil.

přečet sem první díl knižního zpracování Hellgate: London. bomba. spousta zajímavý inspirace pro další psaní. taky sem se znova vrátil k sledování Sanctuary. konečně dokoukávám poslední čtyři díly třetí řady a už se nemůžu dočkat řady čtvrté. mimochodem, řezal sem se smíchem u jedný romantický komedie, co byla na nově. tuším to bylo pojmenovaný "Život jde dál". to byly scénky.. :D

konečně mám zas Linuxy, ke kterým si pamatuju heslo. ( to přecdchozí bylo tak silné, že odolalo i mně :D ) taky mám doma dalšího miláčka. akorát je bez mechaniky. takžy přehazování harddisků to jistí. konkrétně se jedná o Ubuntu 10.04, kdyby to náhodou chtěl někdo vědět.

taky mě čeká stavba jednoduchýho "vozítka" na palivový článke. to abych udělal opravnou maturitní zkoušku - obahjobu dlouhodobé maturitní práce. stačilo jít na jinou školu a s maturitou by nebyl problé, státní i 訚kolní ( až na tu práci ) sem dal naprosto s přehledem..

už ste někdy popíjeli v kanclu piňakoládu? se šéfovou a kolegyní? že to zní divně, ne-li úchylně? anio ne, vše bylo naprosto počestné. 8) přísahám na svého miláška Lilith ( pokud tohle čteš, Lilithen, myslím tím svůj svérázný noutbuk, nikoli tebe ).

sestra je teď už pár dnů z domu ( dneska se vrací, ale zase, i s rodičema, vypadne, takže bude náslodvat týdení veget. 8) ), takže je úplně fajn. ale naprosto.

třináctýho je zas na Linhartovech ( teda jako na zámku ) koncert, kde hrajou Alchemy ( jedna z mých srdečních záležitostí ). vlezný je na místě stovku, v předprodeji osumdesát. má tam hrát i nějakej Geof Tyson, i když mě to moc neříká ( nemohli pozvat Amandu Palmer? nebo Reginu Spector? nebo třeba Dresden Dolls? :D ). takže se dostáváme i k aktualizaci playlistu - Dresden Dolls, My dying bride, Joy Division, Bauhaus, Regina Spector, Amanda Palmer, Leave's eyes. stále zůstávají i White stripes.

Dresden Dolls - The Kill

mezi mé nejoblíbenější filmi patří Rudý baron. znova sem se na něj koukl a znova sem byl naprosto uchvácen. a musím říct, že osobnost Manfreda von Richthofena, má něco do sebe. ten chlap je třída. a teď nemyslím jen to, že měl na kontě 80 sestřelů, než byl v boji zabit. měl jakýsi etický kodex a držel se ho. a rozhodně se o něm nedá říct, že to byl nějaký řezník, spíš to byl sportovec.
taky tam lítaj letadla, navíc starý dobrý dvouplošníky ( Albatrosy! nádherný letadla.. )

a tady máte trajler, ať ste v obraze

no nic, asi budu končit. už mám hlad, oběd mi za mě nikdo neudělá a na vypisování všech těch psychoblbolů, co mi v hlavě lítaj, není holt čas. třeba později. a třeba se konečně dočkáte mého vyprávění o mých stopařských zážitcích při cestě ze Zábřehu na Moravě dom. 8)

honí se mi toho hlavou tolik.. takže na závěr tohle ( a to sem si říkal, že sem žádný klipy tentokrát nedám.. ach, ta předsevzetí, že? :D )

Gary Jules - Mad world


strange undead Trent


pé es - oba songy znám od Blackie. kdo ji zná, zná. kdo ne, tak má holt smůlu, už nebloguje a s každým teda na fejsu nespřáteluje. 8) )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lady A. Lady A. | Web | 11. srpna 2011 v 14:18 | Reagovat

Hej slibuji, fakt slibuji, že si tu tvojí novou povídku přečtu:). Jinak moc nestíhám přeskakování tvých myšlenek:-D O_O

2 Norhi Norhi | Web | 12. srpna 2011 v 11:19 | Reagovat

Tak tu jsem.
Doufám, že vozejk na palivový články vyjde a že ti tu maturitu už sakra uznaj, to od nich nebylo hezký:P
Nechceš sepsat nějakej Stopařův průvodce, ať víme, jak se to dělá? :-D

3 undead Trent undead Trent | E-mail | Web | 12. srpna 2011 v 11:35 | Reagovat

taky doufám, nějak si nedovedu představit, co by jinak bylo..

to víš že jo. 8-) ( nejjednodušší způsob je postavit se do prostředka cesty s RPGéčkem a napálit to autu do nárazníku. zastaví, i kdyby nechtěl. :-D )

4 Melody Melody | 22. srpna 2011 v 1:37 | Reagovat

Jůů.

5 undead Trent undead Trent | E-mail | Web | 23. srpna 2011 v 7:25 | Reagovat

Melody, ty zas žiješ? :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama