Září 2011

morseovka přes víko rakve a zase klid

22. září 2011 v 22:01 | undead Trent |  pseudodeník nemrtvého chrousta
ne, nic extra nového se neděje ( vlastně tak trochu kecám, ale nejni teď čas na rozepisování ). já jen, že mám od nynějška twitter. 8) http://twitter.com/depressedTrent takové ty vzdechy, skřeky a výkřiky, co nevydaj na článek, ale mám prostě nutkání je vnutit světu, hledejte tam.
mimochodem, jak už je tam psáno, místo dalších dnů Jvelininy dovolené nebo článkových restů teď budu tvořit jednorázovou záležitost jménem "Pan Bella zase v máleru". je to o soukromým detektivovi, co se menuje Edward Bella ( to příjmení fakt existuje! křestní méno sem dal takovéhle pouze z čiré zlomyslnosti vůči nebohému detektivovi. :D ). nesnáší svou práci, má mizerný příjem a furt se ho někdo snaží zabít. 8) jo a bydlí ve městě jménem Recoon City. že to nemůže být horší? tak to by ste se divili, muhehe.. :D

mimochodem, pozítří du na svadbu kamarádky, takže zcela nečekaně budu vypadat jako slušný a civilizovaný člověk. navíc zcela živý. :D
více vtipnohumorně nesmyslných blbokeců a divných jazykových běsů příště. 8) ( run and shoot, Mr. Bella! )

"Jen jedna věc je horší, než se menovat Edward Bella - být soukromým očkem v Recoon city, kde se to hemží logy červenobílých deštníků..."
Edward Bella

undead Trent

Jevelina dovolenkuje - časť prvá

11. září 2011 v 20:39 | undead Trent
no, takže mě to přestalo bavit a přidávám tedy už předčasně první část čtvrté Jeveliny. mimochodem, nikdo mrtvej, nikdo zmrzačenej, nikdo nikomu nevyhrožoval.. :D v této části je popsán příjezd a ubytování Jeveliny, čili den první ( z celkem deseti ), také se tu mihne na chvíli Trent s Imogene ( musím na ni bonznout, že se už nemůže dočkat, až Trent vypadne na misi a ona bude mít celý JEHO byt pro sebe. 8) ).

pé es - ne všichni mexikánci číhají v hotelových pokojích, aby vás zabili, tato část je toho důkazem. 8)

mimochodem, víte, co je dobrý? že barvu na vlasy propaguje v reklamě plešatej chlap. 8)
( a uvaděč na Fajnfestu v Ostravě byl pěkně blbej, z kapely Wishlist udělal Fishlist [ u našeho stolu Wishlisťáckých fanoušků totální zachvat a řada vtípků na téma "ryby" a "rybáři" :D ] a pak je ještě označil za "metalovou šlehačku. z toho sem taky nemohli ( nehledě na to, že Wishlisti nehrajou metal.. 8) ).. :D )

bezvýznamný kecy bezvýznamnýho asociálmagora

7. září 2011 v 1:42 | undead Trent |  pseudodeník nemrtvého chrousta
ze všeho nejdřív - za devět ( stálo tu "deset", ale hodinu sem psal tendle článek ) hodin zahajuji opravnou obhajobu svý dlouhodobý maturitní práce. pak řeknu, jak sem dopad. vzhledem k tomu, kdy všechno na mě myslí, drží palce, modlí se za zdárné obhájení, tak není možné, abych to kurva neobhájil.

už se mi to blíží, soudružky

2. září 2011 v 21:53 | undead Trent |  pseudodeník nemrtvého chrousta
tak zaprvý - NEJSEM komunista. a ženský rod je na místě, chodí sem především osoby ženského pohlaví. 8) další šokující věc je čas přidání tohoto příspěvku. je večer a všichni sou doma. tak co teda dělám na netu, mohly by vznést některé informovanější čtenářky ( jak říkám, čtenářů je minimum, tak ať si škubnou 8) ). odpověď je prostá - mám půjčený net. takže si vesele kontroluju mail a sedím na qipu. 8)
a teď k tomu hlavnímu. po nekonečných třech měsících ( já vím, bez inkubátoru a psího pohledu to nepude.. :D ) du znovu obhajovat svou ročníkovou práci. přesněji - 7. září po půl jedenácté. tak mi všichni držte všechno, co můžete, jinak sem bez matury. a to by bylo v prdeli. vlastně ještě dál. mnohem dál. teď je nejkritičtějším bodem především skutečnost, jestli můj konzultant zajistí ten palivový článek, co potřebuju. jinak k obhajobě ani nemusím. sakra.
no nic, končím. tak zas někdy. ( a snad to zas nebude jen výkřik ze tmy [ skoro doslova, zděs jest tma ] )

undead Trent