Bella, Edward, Blade.. Blade?!?!

29. listopadu 2011 v 11:55 | undead Trent |  pseudodeník i literárno
WTF nadpis? reakce na jeden obrázek z fejsu. na obrázku sedí B+E a za něma stojí Blade. a víte, co Blade na upíry, ne? 8)

že moc nepíšu? celkem logický. fotr je teď furt doma, začíná zkouškový, dostal sem novou hračku ( miláček můj.. ), přetahoval přes 120 giga. a to je práce na pár dní, pokud si nemůžete zabrat potřebný komp na pěkných pár hodin.. a to mě čekaj ještě další tři harddisky.. heh. jinak, objevuju další hudební skupiny, koukám na další filmy, čtu komixy a celkově se snažím dostat do dalšího semestru. ás južuely, andr perex.
takže prevně k mé nové hračce. ne, Lilith ještě stále nepřestala trucovat ( damn! jak se mám asi dostat k datům na jejím hadru, když ho nemám jinak do čeho zapojit? ). ano, mám novej notes. ačkoli jsem chtěl DELL Inspiron ( jsem věrný, dámy. avšak cena a rodiči povelený rozpočet našemu chtěnemů svazku nepřáli ), pak slevil na Lenovo IdeaPad Z570, skončilo to u HP ProBook 4535s. střeva velice slušná, vzhled taky.. ano, svého nového miláčka si velice oblíbím. 8) ale Lilith to není, no.. ( ach, ta sentimentalita.. ) jinak, má i méno, of kórs. a jak že se ta ( ano, pokračuju v tradici, že počítače sou rodu ženského ), která nyní sdílí mé lože a ostatní místa, kde se sdržuji ( jop, tahám ji prakticky všude a furt )? její ctěné jméno jest Liliana de Brann ( hehe, taková perlička - to poslední N mi při instalaci winu do kolonky "jméno počítače" nevlezlo. ) ( už jen čekám, kdy mě Trutnovský zahluší.. přepadovka, inspirace při psaní [ potažmo literární postavy, dosud nepoužité ], teď název počítače.. :D )

taková stará věc.. :D One-T Cool-T - The Magic Key

Zvuk tříštícího se porcelánu. Earl Gray se rozprsknl po kamených dlaždicích. Nikdo tomu však nevěnoval pozornost. Kdo by se také staral o něco tak druhořadého, jako je rozbité nádobí, když se přítel pokusil o sebevraždu? Žena, které hrnek vyklouzl z rukou, stála s otevřenými ústy a nevěřícným pohledem. Bylo pro ni těžké uvěřit, že něco takového udělal. Nebo tomu spíš uvěřit odmítala.
Dívka, která s onou neradostnou zprávou přišla, jen stěží potlačila slzy. Byl to i její přítel. A nejen to, byl jí téměř otcem. Takovým, jakého nikdy neměla.
Na chodbě stál ještě postarší muž. Nepřekvapio ho, co se dozvěděl. Čekal to. Jen doufal, že k tomu nakonec nedojde. Jenže došlo.
Žena pozpátku došla ke stěně a nacházejíc v ní oporu pro záda se pomalu sesunula na zem. Ústa už měla zavřená, avšak ten pohled v očích zůstal. Nakonec přitáhla kolena pod bradu, opřela o ně obličej a rozplakala se.
"Zatím to ještě nebylo doopravdy," ozval se z ničeho nic ten postarší muž. "Kdyby chtěl mít jistotu, že zemře, zvolil by vyšší patro. Jenže on zcela záměrně zvolil třetí."
Dívka na něj pohlédla. "Tak to ještě můžu všechno změnit," prohlásila.

no, začínaj mi zápočťy. docela psycho, z tý lineární algebry sem dobře v prdeli.. ale aspoň už mám zápočtový test z angliny. i když to teda byla pěkná trollptákovina. holt K.U. ( ne, nechybí mi tam tři písmena, sou to iniciály tý, co nás učí ) dneska mě ještě čeká první projekt ze ZELí ( základy elektroniky, kdyby někdo nevěděl ). a TO bude masakr. protože měříme na osciloskopu. a s tím se pěkně blbě domlouvá, to mi věřte.
a co jinak škola? prostě vysoká. přednášky hevy metal boring. ještě že teď už mám svoji Lilian, jinak bych zas chrápal.. 8) borec z prográmka je profi uspávač hadů, čiliže tam nikdo necítí potřebu chodit. ale ten na algebru je ještě horší ( částečně za to může fakt, že ta dvouhodinovka předtím je na 7:15 a sou to demon( ilu)strovaný cvika z laitu [ lineární algebra pro IT, komprende? ], čiliže se pak na přednášce v devět prostě pozor dávat nedá.. ). další ultimátní zlo na Báni je tělocvik. konkrétně pawrjóga. jestli nebudu muset, rozhodně si ji na letní semestr ( if áj dostanu do samr semestru ) nedám. čím dál horší ty vole. sem vždycky rád, když zvládnu odejít po vlastních..

"tak nějak" sem začal ujíždět na tom, na čem spousta lidí ujíždí už dávno. konkrétně anime / manga ( hele, fakt netuším, jakej je rozdíl, mě to splývá do jediný věci, takže za wrong užitou terminologii sory ). po stránce komixový toho zatím moc není, only komplet přečtený Two Kinds ( čekám na další díl, pokouším se o jakýsi překlad do češtiny pro ty z vás, co sou na štíru z anglinou ) ( ono se to nezdá, ale je toho dost ), začínám Fairy tale ( asi na třetí stránce sem si uvědomil, že to musím číst zleva doprava. ano, Trent OPĚT objevil ameriku ) a chystám se najít Maximum Ride v manga zpracování ( ona je to totiž původně kniha od Pattersona ).. z filmů - tak především Ghost in the Shell ( jedničku mám za sebou, dvojku stahuju znova, protože sem teprv teď zjistil, že mám staženou jen půlku filmu ), dále Sky Crawlers ( má na triku stejnej maník, co GitS. a je to podle nějaký knihy, ale tu sem nečet. ) ( naprosto úžasnej film. ale to je jen můj zaujatej pohled, víte přece, jak sem posedlej lítáním.. :D ), Laputa - zámek v oblacích ( moc prímová "a little steampunk" pohádka s hepyendem ) a chystám se na Nausicaa of the Valley of the Wind ( Kaze no tani no Naushika ). takže vlastně vcelku nabitý program. a mám v úmyslu si postahovat Trigun a Krále šamanů. prvé proto, že sem z tý scifárny viděl jen pár dílů, druhé proto, že sem viděl hodně dílů a chci si to zase skouknout. 8) jo a možná ještě Fullmetal Alchemist ( viděl sem asi tři nebo čtyři první díly a celkem mě to zaujalo ). GitS: SAC je samozřejmostí, nemůžu přece skouknout dva filmy a vykvajznout se na seriál. :D

Atmosphere - Secret Robes

někdy bych si fakt zapálil. vlastně poměrně často. a nádoba něčeho alkoholického by se taky neztratila. ale to sou ty mý stavy, dyť mě znáte. protože doma furt všechno při starým. takže co si budem povídat.
nejhorší bylo, že měl otec teď dva týdny volno, takže byl doma. takže tak. ale teď je na týden pryč, takže lačes labůžo. 8)

"Damn!"
"What?"
"Nothing. Only this fuckin' machine make me mad again."
"What happened?"
"Steam pressure in primar system. If i don't do something, main computational core shut down. And chief kill me."
"Heh... What about coal, which is using for cumbustion in the boile?"
"I checked it about two hours ago. And every risk. Nothing. It's mystery. But we have to figure it out!"
"Bloody hell, i hate this job."
"Yeah, i too. But somebody have to do this."
- beware! critical pressure in system! please, close all inlets and inserting coal into the boiler. beware! critical pressure in system! please, close all inlets and inserting coal into the boiler. -
First stoker hit the wall with his head. "Fuck it all!!!"
"Well, now chief kill us. Have a written testament?" second stoker twisted mouth.

a teď na chvíli k hudbě. co je nového v této kolonce? Lisa Hanning, na kterou mě nepřímo navedla Raven, když si dala na jednu její písničku link na jůtuba. už mám stáhlé dvě alba, co sem našel na ulož.to. dále Pixies, na kterých ujíždí Lenin ( Miralen ) ( a já se už nedivím, sám sem si stáhl mrtě songů v nějakým archivu. no a ještě Nouvelle Vague. to je zas tip od Lostris, která na ně upozorňovala u sebe na blogspotu. taková "Dance with me" mě naprosto dostává pokaždý, když si ji pustím. taky už sem něco stáhl.

Lisa Hannigan - Your Ghost ( song, na který Raven odkazovala )

Pixies - Gouge Away ( první song, ketrý sem od nich slyšel )


Nouvelle Vague - Dance with Me

Ty vole, to je prefabrikát. Jako kráva. Dobře, jako kráva asi ne, ta vypadá poněkud jinak. Ha. eufemismus. Zjistil sem, že mi hrabe. To brzo? Ne, já to vím už dlouho. A teď nemyslím to, jak zkáču od jedné myšlenky ke druhé. Čím dál víc jsem vedl dialogy sám se sebou. A kdyby jen s jedním jiným já, hned s několika. Až se mi nakonec přihodilo, že sem je začal vidět. Jako ty svý druhý já. Maj příšerný zlozvyky. Některý. No řekněte, nezaškrtili byste svou halucinaci, kdyby ste vyprazdňovali měchýř ve vlaku a najednou na vás za zády vaše halucinové já zařvalo "BAF!-? Sou to svině. Jako lidi. Pokrytecký šovinistický předpojatý xenofobní sexistický svině. Vim o čem mluvim, kurva. Vídám je každej den. Vy ne? Když du do práce, když du z práce, když se snažím vyskočit na měsíc. Nebo plavat v louži. Pes! Co? No, támhle běží pes. Ale hovno cihla, pitomci. Myslím toho psa, ne tu cihlu. Hehe, je flekatej jak ksycht soudruha kolegy Jaternikova. Ale ten to má z nadbytku alkoholu, kouření, pohlavních chorob a bitek a blitek po všech pajzlech co tu v týhle zapatlý díře sou.. No nic, jede mi Trolly Dolly Buster. Ehm, sory, trolejbus.

dal sem se na vybarvování lajnartů ve fotošopu. zase. už sem vybarvil aristokratickou slečnu od ~Corelaine-sama, pak toho enadr gáje, zrovinka mám mírně načatou Alenku s podivným rebitem, v-kafi-koupele-chtivou číčou a jakýmsi maňasem s klouboukem. přemýšlím, co tak "madness" provedu, když je to na motivy tý psychoušský hry. ( kdo nezná, má smůlu. máte se ve světě počítačových herorientovat. 8) ) a zapojil sem se do soutěže ve vybarvování na blogu Chloë Noir. tam sem docela hnul, ale ještě budu hodně ladit, na to vemte jed. bo chci být naprosto kůleškový! jako kláda. :D

aristokratická slečna v mém barevném podání

a v AutoCADu zrovna rimejkuju SF-4 Mk.II. Protože ta verze růčo kreslená v sešitě je tak trochu křivá a těžce nesymetrická. což je u letadel povětšinou nežádoucí. takže se teď snažím udělat tu zadní pulovinu v oblasti motory-trup trochu reálnější. aby jakože dávala nějakej smysl. možná to pak ještě udělám jako 3D model.

chce se mi na záchod. ale fakt. jenže kdybych teď odešel, už bych se k tý zásuvce elektrický nemusel dostat. why? bikós na týhle škole je něco, co by se dalo nazvat zásadním nedostatkem zásuvek. jako majitel notesu sem vždycky vytočen až na půdu. protože musím oběhnout celkou školu, abych zjistil, že se stejně nepřipojím do elektriky bez toho, abych musel sedět na zemi a komp mít na klíně. ( teda nechápejte mě zle, já nemám nic proti tomu, aby mi Lilian seděla na klíně, konec konců, sedí mi tam i většinu cest z nebo do Ovy. )
a to sem zapomněl! lilian už je velká holka. 8) už má za sebou první modrou obrazovku s bílým textem! ach, jak já sem na ni hrdý.. :D

no, víte, že mě poprvý čapli cajti, protože sem jel na kole bez světel, když už byla docela lochna? no fakt. prostě pech, už sem se vracel domů a bylo to jen nějaký dvě křižovatky.. naštěstí jen za kilo.

v mládeži sme měli tendle pátek delegaci! až z dalekého - eh, Skléroza úřaduje, nejsem si jistej. Havířov? nebo třinec? nebo nějaký jiný sity? [ škrábe se na hlavě ] ale bylo to krutý. dobré trapasy se zjevili během zpívání, já málem zatuh během tématu, jelikož mám ještě stále spánkovej deficit jako půl dluhu řecka a itálie dohromady, pak byla žranice ( faktis krutochutná buchta tam byla, oblizoval sem se až za ušima a dal si nějakých pět, šest kousků. víc sem nestih a ani neměl kam dát. ), následně se šlo na bouling. kupodivu sem nebyl největší lama. :D občas se mi povedl nějaký ten spar, ale strike ani jeden. a měl sem malý boulingový boty. protože 43 mi byly příliš volný, 42 zase příliš těsný. prostě já a boty. a kabát opět sklízel úspěch. 8)

Přiškrtil plyn a strhl řízení prudce doleva. V půlce obrátky zase plyn přidal a motor zavyl, když vytahoval skoro dvacetitunový stíhač z obrátky. Manévr svůj ůčel splnil - nepřítel, který se mu ze všech sil držel na šesté hodině, se takhle dostal před něj a on měl výhodnou pozici pro palbu. Zmáčkl spušť na kniplu a dva palubní kanóny zaštěkaly v krátké dávce průbojných střel, které roztrhaly ocas nepřátelského stíhače na kusy. Vystřelil ještě jednu dávku a stroj šel prudce k zemi. Odpoutal se od něj a začal otáčet. Ve vzduchu jich bylo ještě spousta a bitva ani zdaleka nekončila.
Právě se hnal ve vertikálních nůžkách, aby se zbavil jednoho z nepřátel, když se ve sluchátkách ozvalo pípání označující, že se raketa zaměřila na cíl. Na nic nečekal a odpálil ji. Raketa chvíli pokračovala stejným směrem, jako on, ale pak se prudce stočila dolů a nadzvukovou rychlustí se hnala k svému cíli.
Do řevu motoru a kanónů se přidal další zvuk. Varovný signál, že se na něj zaměřila raketa. Zaklel a strhnul stroj prudce dolů. Vytočil motor na plné obrátky a snažil se nabrat conejvyšší rychlost a získat tak nějak čas. Po několika vteřinách věděl, že je to marné. Začal vyrovnávat a jednou rukou sáhl po madle kapatultu. Ale bylo už pozdě, raketa zasáhla trup a celý stíhač pohltila obrovská ohnivá koule.
Potvrzený sestřel. Další. Už dávno je v téhle válce nepočítal, nemělo to cenu. Neustále někdo umíral a on už k tomu byl apatický. Stáhl plyn na minimum a vysunul aerodynamické brzdy. V okamžiku se propadl dolů a nechal nechal nepřítele, s nímž se až doposud hnal ve vertykálních nůžkách, vysoko nad sebou. Vypálil na něj dávku. Další sestřel. Z rádia se ozval hlas, že se akce ruší a všichni se mají okamžitě vrátit na základnu. Vyrovnal stroj, nabral patřičný kurz a přidal plyn. Brzy nechal bojiště daleko za sebou.
Ukončili akci. Ale jemu to bylo jedno, rozhodl se pomstít kamarádovu smrt a teď ždímal z turbomotoru svého stroju maximum. Odjistil zbývající tři rakety a nechal palubní radar, aby je zaměřil na nejbližší cíl. Byl vysoko nad nimi, takže pokud je nenapadne se podívat za sebe nahoru, jakože nejspíš ne, nevšimnou si ho. Věděl, že radary teď mají vypnuté, vždyť přece obě strany ukončily akci. Ze sluchátek v helmě se začalo ozývat pravidelné pípání. Rakety jsou zaměřené. Přešel do střemhlavého letu a asi pět set metrů od zaměřeného stíhače odpálil všechny tři rakety a zmáčkl spoušť. Dvě rakety cíl zasáhly, jadna bez efektu proletěla kolem. Nepřetržitý proud průbojných střel z jeho kanónů pak vrak rozstřílel na kusy ještě dřív, než začal padat. Zbývající nepřátelské stroje se po něm okamžitě vrhly. Během dvaceti vteřin byl mrtvý.

KPM Music - Emerge

no nic, já už asi pomalu půjdu na oběd, jen ještě přihodím do článku nějaký klipy, odkazy a formátování textu.


undead Trent
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (411)
Zobrazit starší komentáře

401 Bzamep Bzamep | E-mail | Web | Úterý v 23:41 | Reagovat

instant loans for bad credit
<a href="https://cashadvancevrnk.net/">3 month payday loans</a>
cash advance america
<a href=https://cashadvancevrnk.net/>cash advance loan</a> ’

402 NtbSand NtbSand | E-mail | Web | Středa v 17:21 | Reagovat

instant online loans bad credit
<a href="https://installmentloanztvb.net/">online installment loans</a>
cash loans online
<a href=https://installmentloanztvb.net/>online payday loans</a> ’

403 Brokersthise Brokersthise | E-mail | Web | Čtvrtek v 1:17 | Reagovat

http://fx-brokers-review.com/index_nl.html Forex brokers analyse en ranking

404 Dannycal Dannycal | E-mail | Web | Čtvrtek v 8:35 | Reagovat

Lloret de Mar holidays 2017 have been a favourite choice for the Brits since the 1960s. This means that it’s had plenty of time to accommodate to British holidaymakers, so you can expect a huge selection of bars, restaurants and activities aimed at the British crowd.

Activity-based holidays: Another result of being a built-up resort is that there’s plenty to do on holidays in Lloret de Mar. There’s a huge water park near Lloret de Mar named Waterworld which claims to be one of the largest in Europe. You can also expect to find a medieval castle, elegant botanical gardens and many beautiful churches.

Many beaches: There are over ten beaches in Lloret de Mar, with the main beach Playa de Lloret being a 2km long stretch of golden sand.

Huge choice of nightlife: There are over a hundred bars in Lloret de Mar, so you can imagine it attracts a rather lively crowd after dark. The partying here is very much aimed at British people on their holidays and there’s a street near the old town which is literally lined with bars from end to end.

405 Nnmlutle Nnmlutle | E-mail | Web | Čtvrtek v 8:51 | Reagovat

payday loans people bad credit
<a href="https://personalloan24rvb.org/">personal loans for people with bad credit</a>
cash credit card
<a href=https://personalloan24rvb.org/>loan</a> ’

406 WarrenNom WarrenNom | E-mail | Web | Čtvrtek v 14:44 | Reagovat

сервис Онлайн регистрации Юр.Лиц и внесения изменений
<a href=https://www.youtube.com/watch?v=mPeAbWE1Uo0>регистрация ИП</a>

<a href=https://www.youtube.com/watch?v=7dBca5iU3Vk>регистрация ооо</a>

407 Johndic Johndic | E-mail | Web | Pátek v 1:46 | Reagovat

A forex broker is a assembly that acts as an third party between traders and the global currency market.
Verdict the exact dealer among hundreds of online companies can be a puzzling task.
That's why <a href=http://7e7.pw>our site</a> offers to follow aware of with joined of the most trusty and proven forex brokers.
+ Buying better with our automated forex trading <a href=http://7e7.pw/fsb.html>software</a>.

408 FreddieSlurf FreddieSlurf | E-mail | Web | Pátek v 5:50 | Reagovat

?Environment Essay Titles
Below are examples of IELTS Environmental creating task two questions.
Human activity has had a negative impact on plants and animals roughly the world. Some people think that this cannot be changed, whereas others believe steps are generally taken to bring about a change.
Discuss equally and give your opinion. (Reported 2017, Academic Check)
It is often says that governments spend too very much money on projects to protect wildlife, while you are there are other problems that are far more important?
Do you agree or disagree? (Reported 2017, GT Exam)
Some people think the greatest way to solve worldwide environmental problems is to increase the expense of fuel.
To what extent do you agree or disagree? (Reported 2017, Academic Check)
Some people think an international car-free working day is surely an effective way to reduce air pollution. Others think there are extra effective ways do to this.
Discuss the two sides and give your opinion. (Reported 2017, Academic Check)
Even while some people consider intercontinental warming to be the best pressing environmental problem which we have with the moment, others believe that deforestation has a a great deal more devastating impact on our world.
Discuss equally sides and give your opinion.
The government should reduce the amount of money spent on local environmental problems and instead increase funding into urgent plus more threatening issues this sort of as world warming.
To what extent do you agree?
With increasing populations and ever growing urban centers, a great many countries are losing their natural beauty spots.
What benefits are there to protecting places of natural beauty?
How can this be solved?
Although scores of people value their public parks, this place could be a lot better useful for other purposes this kind of as residential areas for your ever growing population or to create firm and boost economies.
To what extent do you agree or disagree with this?
With deforestation, urban growth and illegal hunting, more and more animal species are becoming endangered as they lose their habitat and some are even threatened to the point of extinction.
Do you think it is important to protect animals?
What measures is generally taken to deal with this problem?
International warming is an individual of your biggest threats to our environment.
What causes intercontinental warming?
What solutions are there to this problem?
Each governments and individuals are spending vast quantities of money protecting animals and their habitat. This money could be a lot better spent dealing with fundamental issues in society these types of as poverty and health care.
To what extent do you agree?
As a result of growth in some urban centers, the environment in those cities is deteriorating.
How could this issue be tackled by both of those the government and individuals?
Some people think that present-day environmental issues are world wide problems and should therefore be dealt with by the government even when others believe that these problems can only be tackled by individuals.
Discuss both of those sides and give your opinion.
World-wide environmental issues are the responsibility of rich nations not of poorer nations.
Do you agree with this opinion?
Scores of people believe that international environmental problems should be dealt with internationally rather than domestically.
What is your opinion?
A wide range of animals are being hunted to the brink of extinction in order to fulfil the demand and greed of mankind for decorative purposes at the same time as for other reasons, these as traditional medicine.
How can this issue be tackled?
Restricting air travel is the only way to prevent air pollution.
Reported essay questions are from students who have taken their IELTS check. These questions may vary slightly in wording from the original question.
All Practice IELTS Essay Questions <a href=http://ilhadeitamaraca.pe.gov.br/administracao/?preview=true>buy essay canada</a>

409 Jmeduaby Jmeduaby | E-mail | Web | Pátek v 11:55 | Reagovat

student loan forgiveness
<a href="https://cashadvance300nty.org/">payday loans online</a>
cash 1 payday loan
<a href="https://cashadvance300nty.org/">3 month payday loans</a> ’

410 XRumerTest XRumerTest | E-mail | Včera v 18:47 | Reagovat

Hello. And Bye.

411 ZilliamBuini ZilliamBuini | E-mail | Dnes v 0:25 | Reagovat

generic cialis prices
http://cialis.withoutdoctorprescriptions.com - cialis without a doctor prescription
  cialis 20mg reviews
<a href="http://cialis.withoutdoctorprescriptions.com">cialis without doctor prescription
</a> - cialis trackback url for this
cialis long term

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama