Bella, Edward, Blade.. Blade?!?!

29. listopadu 2011 v 11:55 | undead Trent |  pseudodeník i literárno
WTF nadpis? reakce na jeden obrázek z fejsu. na obrázku sedí B+E a za něma stojí Blade. a víte, co Blade na upíry, ne? 8)

že moc nepíšu? celkem logický. fotr je teď furt doma, začíná zkouškový, dostal sem novou hračku ( miláček můj.. ), přetahoval přes 120 giga. a to je práce na pár dní, pokud si nemůžete zabrat potřebný komp na pěkných pár hodin.. a to mě čekaj ještě další tři harddisky.. heh. jinak, objevuju další hudební skupiny, koukám na další filmy, čtu komixy a celkově se snažím dostat do dalšího semestru. ás južuely, andr perex.
takže prevně k mé nové hračce. ne, Lilith ještě stále nepřestala trucovat ( damn! jak se mám asi dostat k datům na jejím hadru, když ho nemám jinak do čeho zapojit? ). ano, mám novej notes. ačkoli jsem chtěl DELL Inspiron ( jsem věrný, dámy. avšak cena a rodiči povelený rozpočet našemu chtěnemů svazku nepřáli ), pak slevil na Lenovo IdeaPad Z570, skončilo to u HP ProBook 4535s. střeva velice slušná, vzhled taky.. ano, svého nového miláčka si velice oblíbím. 8) ale Lilith to není, no.. ( ach, ta sentimentalita.. ) jinak, má i méno, of kórs. a jak že se ta ( ano, pokračuju v tradici, že počítače sou rodu ženského ), která nyní sdílí mé lože a ostatní místa, kde se sdržuji ( jop, tahám ji prakticky všude a furt )? její ctěné jméno jest Liliana de Brann ( hehe, taková perlička - to poslední N mi při instalaci winu do kolonky "jméno počítače" nevlezlo. ) ( už jen čekám, kdy mě Trutnovský zahluší.. přepadovka, inspirace při psaní [ potažmo literární postavy, dosud nepoužité ], teď název počítače.. :D )

taková stará věc.. :D One-T Cool-T - The Magic Key

Zvuk tříštícího se porcelánu. Earl Gray se rozprsknl po kamených dlaždicích. Nikdo tomu však nevěnoval pozornost. Kdo by se také staral o něco tak druhořadého, jako je rozbité nádobí, když se přítel pokusil o sebevraždu? Žena, které hrnek vyklouzl z rukou, stála s otevřenými ústy a nevěřícným pohledem. Bylo pro ni těžké uvěřit, že něco takového udělal. Nebo tomu spíš uvěřit odmítala.
Dívka, která s onou neradostnou zprávou přišla, jen stěží potlačila slzy. Byl to i její přítel. A nejen to, byl jí téměř otcem. Takovým, jakého nikdy neměla.
Na chodbě stál ještě postarší muž. Nepřekvapio ho, co se dozvěděl. Čekal to. Jen doufal, že k tomu nakonec nedojde. Jenže došlo.
Žena pozpátku došla ke stěně a nacházejíc v ní oporu pro záda se pomalu sesunula na zem. Ústa už měla zavřená, avšak ten pohled v očích zůstal. Nakonec přitáhla kolena pod bradu, opřela o ně obličej a rozplakala se.
"Zatím to ještě nebylo doopravdy," ozval se z ničeho nic ten postarší muž. "Kdyby chtěl mít jistotu, že zemře, zvolil by vyšší patro. Jenže on zcela záměrně zvolil třetí."
Dívka na něj pohlédla. "Tak to ještě můžu všechno změnit," prohlásila.

no, začínaj mi zápočťy. docela psycho, z tý lineární algebry sem dobře v prdeli.. ale aspoň už mám zápočtový test z angliny. i když to teda byla pěkná trollptákovina. holt K.U. ( ne, nechybí mi tam tři písmena, sou to iniciály tý, co nás učí ) dneska mě ještě čeká první projekt ze ZELí ( základy elektroniky, kdyby někdo nevěděl ). a TO bude masakr. protože měříme na osciloskopu. a s tím se pěkně blbě domlouvá, to mi věřte.
a co jinak škola? prostě vysoká. přednášky hevy metal boring. ještě že teď už mám svoji Lilian, jinak bych zas chrápal.. 8) borec z prográmka je profi uspávač hadů, čiliže tam nikdo necítí potřebu chodit. ale ten na algebru je ještě horší ( částečně za to může fakt, že ta dvouhodinovka předtím je na 7:15 a sou to demon( ilu)strovaný cvika z laitu [ lineární algebra pro IT, komprende? ], čiliže se pak na přednášce v devět prostě pozor dávat nedá.. ). další ultimátní zlo na Báni je tělocvik. konkrétně pawrjóga. jestli nebudu muset, rozhodně si ji na letní semestr ( if áj dostanu do samr semestru ) nedám. čím dál horší ty vole. sem vždycky rád, když zvládnu odejít po vlastních..

"tak nějak" sem začal ujíždět na tom, na čem spousta lidí ujíždí už dávno. konkrétně anime / manga ( hele, fakt netuším, jakej je rozdíl, mě to splývá do jediný věci, takže za wrong užitou terminologii sory ). po stránce komixový toho zatím moc není, only komplet přečtený Two Kinds ( čekám na další díl, pokouším se o jakýsi překlad do češtiny pro ty z vás, co sou na štíru z anglinou ) ( ono se to nezdá, ale je toho dost ), začínám Fairy tale ( asi na třetí stránce sem si uvědomil, že to musím číst zleva doprava. ano, Trent OPĚT objevil ameriku ) a chystám se najít Maximum Ride v manga zpracování ( ona je to totiž původně kniha od Pattersona ).. z filmů - tak především Ghost in the Shell ( jedničku mám za sebou, dvojku stahuju znova, protože sem teprv teď zjistil, že mám staženou jen půlku filmu ), dále Sky Crawlers ( má na triku stejnej maník, co GitS. a je to podle nějaký knihy, ale tu sem nečet. ) ( naprosto úžasnej film. ale to je jen můj zaujatej pohled, víte přece, jak sem posedlej lítáním.. :D ), Laputa - zámek v oblacích ( moc prímová "a little steampunk" pohádka s hepyendem ) a chystám se na Nausicaa of the Valley of the Wind ( Kaze no tani no Naushika ). takže vlastně vcelku nabitý program. a mám v úmyslu si postahovat Trigun a Krále šamanů. prvé proto, že sem z tý scifárny viděl jen pár dílů, druhé proto, že sem viděl hodně dílů a chci si to zase skouknout. 8) jo a možná ještě Fullmetal Alchemist ( viděl sem asi tři nebo čtyři první díly a celkem mě to zaujalo ). GitS: SAC je samozřejmostí, nemůžu přece skouknout dva filmy a vykvajznout se na seriál. :D

Atmosphere - Secret Robes

někdy bych si fakt zapálil. vlastně poměrně často. a nádoba něčeho alkoholického by se taky neztratila. ale to sou ty mý stavy, dyť mě znáte. protože doma furt všechno při starým. takže co si budem povídat.
nejhorší bylo, že měl otec teď dva týdny volno, takže byl doma. takže tak. ale teď je na týden pryč, takže lačes labůžo. 8)

"Damn!"
"What?"
"Nothing. Only this fuckin' machine make me mad again."
"What happened?"
"Steam pressure in primar system. If i don't do something, main computational core shut down. And chief kill me."
"Heh... What about coal, which is using for cumbustion in the boile?"
"I checked it about two hours ago. And every risk. Nothing. It's mystery. But we have to figure it out!"
"Bloody hell, i hate this job."
"Yeah, i too. But somebody have to do this."
- beware! critical pressure in system! please, close all inlets and inserting coal into the boiler. beware! critical pressure in system! please, close all inlets and inserting coal into the boiler. -
First stoker hit the wall with his head. "Fuck it all!!!"
"Well, now chief kill us. Have a written testament?" second stoker twisted mouth.

a teď na chvíli k hudbě. co je nového v této kolonce? Lisa Hanning, na kterou mě nepřímo navedla Raven, když si dala na jednu její písničku link na jůtuba. už mám stáhlé dvě alba, co sem našel na ulož.to. dále Pixies, na kterých ujíždí Lenin ( Miralen ) ( a já se už nedivím, sám sem si stáhl mrtě songů v nějakým archivu. no a ještě Nouvelle Vague. to je zas tip od Lostris, která na ně upozorňovala u sebe na blogspotu. taková "Dance with me" mě naprosto dostává pokaždý, když si ji pustím. taky už sem něco stáhl.

Lisa Hannigan - Your Ghost ( song, na který Raven odkazovala )

Pixies - Gouge Away ( první song, ketrý sem od nich slyšel )


Nouvelle Vague - Dance with Me

Ty vole, to je prefabrikát. Jako kráva. Dobře, jako kráva asi ne, ta vypadá poněkud jinak. Ha. eufemismus. Zjistil sem, že mi hrabe. To brzo? Ne, já to vím už dlouho. A teď nemyslím to, jak zkáču od jedné myšlenky ke druhé. Čím dál víc jsem vedl dialogy sám se sebou. A kdyby jen s jedním jiným já, hned s několika. Až se mi nakonec přihodilo, že sem je začal vidět. Jako ty svý druhý já. Maj příšerný zlozvyky. Některý. No řekněte, nezaškrtili byste svou halucinaci, kdyby ste vyprazdňovali měchýř ve vlaku a najednou na vás za zády vaše halucinové já zařvalo "BAF!-? Sou to svině. Jako lidi. Pokrytecký šovinistický předpojatý xenofobní sexistický svině. Vim o čem mluvim, kurva. Vídám je každej den. Vy ne? Když du do práce, když du z práce, když se snažím vyskočit na měsíc. Nebo plavat v louži. Pes! Co? No, támhle běží pes. Ale hovno cihla, pitomci. Myslím toho psa, ne tu cihlu. Hehe, je flekatej jak ksycht soudruha kolegy Jaternikova. Ale ten to má z nadbytku alkoholu, kouření, pohlavních chorob a bitek a blitek po všech pajzlech co tu v týhle zapatlý díře sou.. No nic, jede mi Trolly Dolly Buster. Ehm, sory, trolejbus.

dal sem se na vybarvování lajnartů ve fotošopu. zase. už sem vybarvil aristokratickou slečnu od ~Corelaine-sama, pak toho enadr gáje, zrovinka mám mírně načatou Alenku s podivným rebitem, v-kafi-koupele-chtivou číčou a jakýmsi maňasem s klouboukem. přemýšlím, co tak "madness" provedu, když je to na motivy tý psychoušský hry. ( kdo nezná, má smůlu. máte se ve světě počítačových herorientovat. 8) ) a zapojil sem se do soutěže ve vybarvování na blogu Chloë Noir. tam sem docela hnul, ale ještě budu hodně ladit, na to vemte jed. bo chci být naprosto kůleškový! jako kláda. :D

aristokratická slečna v mém barevném podání

a v AutoCADu zrovna rimejkuju SF-4 Mk.II. Protože ta verze růčo kreslená v sešitě je tak trochu křivá a těžce nesymetrická. což je u letadel povětšinou nežádoucí. takže se teď snažím udělat tu zadní pulovinu v oblasti motory-trup trochu reálnější. aby jakože dávala nějakej smysl. možná to pak ještě udělám jako 3D model.

chce se mi na záchod. ale fakt. jenže kdybych teď odešel, už bych se k tý zásuvce elektrický nemusel dostat. why? bikós na týhle škole je něco, co by se dalo nazvat zásadním nedostatkem zásuvek. jako majitel notesu sem vždycky vytočen až na půdu. protože musím oběhnout celkou školu, abych zjistil, že se stejně nepřipojím do elektriky bez toho, abych musel sedět na zemi a komp mít na klíně. ( teda nechápejte mě zle, já nemám nic proti tomu, aby mi Lilian seděla na klíně, konec konců, sedí mi tam i většinu cest z nebo do Ovy. )
a to sem zapomněl! lilian už je velká holka. 8) už má za sebou první modrou obrazovku s bílým textem! ach, jak já sem na ni hrdý.. :D

no, víte, že mě poprvý čapli cajti, protože sem jel na kole bez světel, když už byla docela lochna? no fakt. prostě pech, už sem se vracel domů a bylo to jen nějaký dvě křižovatky.. naštěstí jen za kilo.

v mládeži sme měli tendle pátek delegaci! až z dalekého - eh, Skléroza úřaduje, nejsem si jistej. Havířov? nebo třinec? nebo nějaký jiný sity? [ škrábe se na hlavě ] ale bylo to krutý. dobré trapasy se zjevili během zpívání, já málem zatuh během tématu, jelikož mám ještě stále spánkovej deficit jako půl dluhu řecka a itálie dohromady, pak byla žranice ( faktis krutochutná buchta tam byla, oblizoval sem se až za ušima a dal si nějakých pět, šest kousků. víc sem nestih a ani neměl kam dát. ), následně se šlo na bouling. kupodivu sem nebyl největší lama. :D občas se mi povedl nějaký ten spar, ale strike ani jeden. a měl sem malý boulingový boty. protože 43 mi byly příliš volný, 42 zase příliš těsný. prostě já a boty. a kabát opět sklízel úspěch. 8)

Přiškrtil plyn a strhl řízení prudce doleva. V půlce obrátky zase plyn přidal a motor zavyl, když vytahoval skoro dvacetitunový stíhač z obrátky. Manévr svůj ůčel splnil - nepřítel, který se mu ze všech sil držel na šesté hodině, se takhle dostal před něj a on měl výhodnou pozici pro palbu. Zmáčkl spušť na kniplu a dva palubní kanóny zaštěkaly v krátké dávce průbojných střel, které roztrhaly ocas nepřátelského stíhače na kusy. Vystřelil ještě jednu dávku a stroj šel prudce k zemi. Odpoutal se od něj a začal otáčet. Ve vzduchu jich bylo ještě spousta a bitva ani zdaleka nekončila.
Právě se hnal ve vertikálních nůžkách, aby se zbavil jednoho z nepřátel, když se ve sluchátkách ozvalo pípání označující, že se raketa zaměřila na cíl. Na nic nečekal a odpálil ji. Raketa chvíli pokračovala stejným směrem, jako on, ale pak se prudce stočila dolů a nadzvukovou rychlustí se hnala k svému cíli.
Do řevu motoru a kanónů se přidal další zvuk. Varovný signál, že se na něj zaměřila raketa. Zaklel a strhnul stroj prudce dolů. Vytočil motor na plné obrátky a snažil se nabrat conejvyšší rychlost a získat tak nějak čas. Po několika vteřinách věděl, že je to marné. Začal vyrovnávat a jednou rukou sáhl po madle kapatultu. Ale bylo už pozdě, raketa zasáhla trup a celý stíhač pohltila obrovská ohnivá koule.
Potvrzený sestřel. Další. Už dávno je v téhle válce nepočítal, nemělo to cenu. Neustále někdo umíral a on už k tomu byl apatický. Stáhl plyn na minimum a vysunul aerodynamické brzdy. V okamžiku se propadl dolů a nechal nechal nepřítele, s nímž se až doposud hnal ve vertykálních nůžkách, vysoko nad sebou. Vypálil na něj dávku. Další sestřel. Z rádia se ozval hlas, že se akce ruší a všichni se mají okamžitě vrátit na základnu. Vyrovnal stroj, nabral patřičný kurz a přidal plyn. Brzy nechal bojiště daleko za sebou.
Ukončili akci. Ale jemu to bylo jedno, rozhodl se pomstít kamarádovu smrt a teď ždímal z turbomotoru svého stroju maximum. Odjistil zbývající tři rakety a nechal palubní radar, aby je zaměřil na nejbližší cíl. Byl vysoko nad nimi, takže pokud je nenapadne se podívat za sebe nahoru, jakože nejspíš ne, nevšimnou si ho. Věděl, že radary teď mají vypnuté, vždyť přece obě strany ukončily akci. Ze sluchátek v helmě se začalo ozývat pravidelné pípání. Rakety jsou zaměřené. Přešel do střemhlavého letu a asi pět set metrů od zaměřeného stíhače odpálil všechny tři rakety a zmáčkl spoušť. Dvě rakety cíl zasáhly, jadna bez efektu proletěla kolem. Nepřetržitý proud průbojných střel z jeho kanónů pak vrak rozstřílel na kusy ještě dřív, než začal padat. Zbývající nepřátelské stroje se po něm okamžitě vrhly. Během dvaceti vteřin byl mrtvý.

KPM Music - Emerge

no nic, já už asi pomalu půjdu na oběd, jen ještě přihodím do článku nějaký klipy, odkazy a formátování textu.


undead Trent
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (716)
Zobrazit starší komentáře

701 JbscAlbure JbscAlbure | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 1:45 | Reagovat

400 payday loan
<a href="https://paydayacerloans.com/">payday loans online direct lenders only</a>
same day loans bad credit
<a href=https://paydayacerloans.com/>3 month payday loans</a>

702 Robertvow Robertvow | E-mail | Web | 6. ledna 2018 v 2:19 | Reagovat

Прежде чем приступать к работам, нужно приготовить смесь. Можно использовать, как приготовленную самостоятельно, так приобретенную в готовом для употребления виде смесь, подробнее читайте на сайте <a href=http://remstroitelstvo.ru>remstroitelstvo.ru</a>

703 JbbAlbure JbbAlbure | E-mail | Web | 6. ledna 2018 v 5:34 | Reagovat

calculate interest loan
<a href="https://personalnae.org/">fast payday loan</a>
application cash fast loan
<a href=https://personalnae.org/>online payday loan</a>

704 AlexarLaNia AlexarLaNia | E-mail | Web | 6. ledna 2018 v 12:48 | Reagovat

Лучшие приколы с утра до вечера на портале

705 DeweyJobby DeweyJobby | E-mail | Web | 6. ledna 2018 v 19:20 | Reagovat

Способность к быстрому высыханию сделала алебастр популярным в электромонтажной сфере. Алебастр используется для того чтобы заделывать углубления под электропроводку в стенах и потолках. Подробнее читайте на сайте <a href=http://montazhnik02.ru>montazhnik02.ru</a>

706 Haroldbat Haroldbat | E-mail | Web | 7. ledna 2018 v 17:05 | Reagovat

Шалом! Применять важная, чтобы вас, информация:

Сонникам медлить нельзя. Который есть сон? Неясный это курс души. В действительности суть (неуничтожимое приступ всех подверженных гибели вещей) одна ради всех ("Я и Благодетель - одно." вследствие Иоанна 10:30; иными словами, вас больше чем отдельно и вы являетесь всеми другими людьми <>уществами] в этот сущий момент). Всё кто «отличает» людей, это один восприятие (компетенция) и смрад (ласковый коль горячий). Во дата сна особь покидает тело и перемещается в другую точку пространственно-временного континуума (в иного вас), а то, сколь вы видите – это едва преследование вашего разума передать эту информацию, облечь её в понятную чтобы вас форму (то глотать, вещи во сне, вдосталь не такие, какими кажутся). Ради самом деле это следует споспешествовать вам, а не вредить (самое источник это чувства относительно пережитого во сне, а не то, кто вы там видели; всё кто вы видели во сне имеет письмо к другим людям, а не к вам, даже когда вы уверены, что видели себя). Кроме того, сниться как "прошлое", а не "будущее" (кроме контакта <>юбого, в часть числе быть общении посредством сети интренет] с другими людьми, когда были пережиты определенные эмоции). Иными словами, вещих снов не бывает. Самое естество: ваша условия – это заботиться творения, а не открытия. Это думать, сколь чистая реальность создается «здесь и безотлагательно», а не воспроизводиться, в сборник числе из сна. Поэтому прибавлять серьезного значения снам не стоит, какими реальными они желание не казались (это была исключительно одна возможная реальность, из бесконечного количества возможных).

Вот вещество интересная в довесок:

<a href=https://vk.com/demidov_acta_non_verba>Демидовы 300 лет ради благо России</a> Роскошный сектанский паблик, рекомендую подписатся всем. Место найдёт что-то своё.

https://vk.com/demidov_acta_non_verba

707 elenavb1 elenavb1 | E-mail | Web | 8. ledna 2018 v 13:14 | Reagovat

Pron blog site  
http://ebony.porndairy.in/?juliet
  erotД±c storД±es erotic novel online erotic comics download video xxx prono erotic hypnotism

708 Michaelled Michaelled | E-mail | Web | 9. ledna 2018 v 3:08 | Reagovat

Люди всегда были склонны к тому, чтобы фантазировать и придумывать что-то просто невообразимое. Это связано с тем, что повседневная наша жизнь иногда может быть довольно скучной и неинтересной, полной рутинных дел и забот, подробнее об этом читайте на сайте <a href=http://hayastannews.com>hayastannews.com</a>

709 Mcsonext Mcsonext | E-mail | Web | 10. ledna 2018 v 23:40 | Reagovat

herbal viagra australia
<a href="http://viagraonszb.com/">free viagra</a>
cheapest viagra prices
<a href="http://viagraonszb.com/">viagra price</a> ’

710 murielao4 murielao4 | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 18:32 | Reagovat

Porn gay play  
http://yaoi.erolove.in/?pg.tristen
  abraham lincoln gay gay seniors gay police gay you tube dumbledore gay

711 The Assignments The Assignments | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 17:34 | Reagovat

do my maths homework <a href="https://researchpaper.us.com">i need help with my assignment</a> help on my math homework <a href=https://researchpaper.us.com>english essay help</a>

712 BobbyLounc BobbyLounc | E-mail | Web | Sobota v 8:08 | Reagovat

Laminine LPGN и Миф о Факторе Роста Фибробластов http://youtu.be/MsW9EWzzRWM  

Настоящее Норвежское чудо http://youtu.be/MsW9EWzzRWM. В Новом продукте он в 4 раза дешевле, в 2 раза сильнее ламинина по концентрации экстакта, заработок без обяз. покупок, доставка на дом в любую страну, не млм

<a href=http://youtu.be/INzunr0RQf4>Предлагаю за 10 usd  в месяц рассылку 1-го объявления на доски объявления, форумы,блоги, гостевые, WP на 30 млн. ресурсов круглосуточно, без перерыва xруmeроm</a>

Детская Яркая Стильная  одежда и аксессуары  для детей Уже в Украине  instagram  little_bembik

<a href=http://a9i.ru/543485529>Заработайте 9 млн. руб.внеся 1 раз $9 или Бесплатно. Это не матрица, не игра,не хайп, не инвестиции, не bitcoin</a>

713 mcclanegor mcclanegor | E-mail | Web | Pondělí v 16:48 | Reagovat

Hi, my name is Mcclane!

I`m an academic writer   and I`m going to change your lifes onсe and for all
Most of my poems were sold throughout  Canada, USA, China and even Russia. Also I`m working with services that help people to save their nerves.
People ask me "Please, Mcclane, I need your professional help" and I always accept the request, `cause I know, that only I can save their time!

Academic Writer - McClane - <a href=http://www.schoolhousecom.com>SchoolHouse</a> Corp

714 mcclanegor mcclanegor | E-mail | Web | Pondělí v 17:40 | Reagovat

Hi guys, my name is John McClane!

I`m an academic writer   and I`m going to change your lifes onсe and for all
Most of my poems were sold throughout  Canada, USA, China and even India. Also I`m working with services that help people to save their time.
People ask me "Hey, Mcclane, I need your professional help" and I always accept the request, `cause I know, that only I can solve all their problems!

Professional Academic Writer - John McClane - <a href=http://www.science2day42morrow.org>Science2day42morrowe</a> Corp

715 ikijwro ikijwro | E-mail | Web | Včera v 2:45 | Reagovat

Whats up? http://canadianpharmacanada.com/ windsor medical school
tramadol pharmacy
<a href="http://canadianpharmacanada.com/# ">canadian pharmacy</a>
pharmacy and drugs

716 GbvOrelve GbvOrelve | E-mail | Web | Včera v 17:39 | Reagovat

cialis online pharmacy
<a href="http://veucialis.com/">cialis price</a>
cialis vs cialis professional
<a href=http://veucialis.com/>online cialis</a> ’

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama