další svéráznosti naši pošahaný planety

30. července 2012 v 22:31 | undead Trentina
tak zaprvé - áno, hecla sem se a po víc jak roce přetvořila layout. 8) yop, Daria je momentálně only jako avatar u článků, ale jinak je stylově koncipován velmi obdobně, barevně, výstražnými symboly, zarovnání, technické řešení.. no to je fuk, to stejně většinu z vás ani nebude tak do detailů zajímat.

zadruhé - jak jste si všimli, přecházím kompletně na ženský rod v psaní zde na blogu. a v mluvení mezi lidma, co už to ví. takže bych asi měla doplnit přípony do přezdívky, když píšu komenty, ono by to mohlo lidi docela mást.. :D ( kdo netuší proč, via předchozí článek. pointa [ pokud patříte mezi majoritu neschopnou tu sáhodlouhost plnou překlepů přečíst ] - jsem asi MtF, čiliže žena v těle muže. čím víc o tom přemýšlím, tím víc mi to dává smysl. fakt. být žena je fajn. když si to můžete s ohledem na tu konkrténí skladbu lidí dovolit, protože například doma do toho ještě odvahu jít nemám, zatímco třeba když sme byli pokecat s exspolužákem nebyl problém.. :) )

zatřetí - o loťínce už ste asi všichni slyšeli. já k ní vlezla jen jednou jedinkrát ( článek s jejími cíly ). statečně, s vytřeštěnýma očima dočetla do konce, načež skokem skočila přes stůl, pak skutálet pod něj a volat tiše, aby mě autorka snad neslyšela, "pomoc!" to by mě zajímalo, podle jakých kritérií teda do AK nabíraj, když tam skončí někdo ( něco ) takový.. [ škrábe se na hlavě ] v důsledku tohoto faktu se tu objevila myšlenka založení nového klubu, velmi exkluzívního, výběrového, s názvem bítnícká aliance ( všiměte si, že to má stejnou zkratku, jako brumbálova armáda. to přece nemůže být náhoda! :D ). nebyla bych to já, abych se to nepokusila infiltrovat. nicméně to bude vyžadovat regulérní obnovu aktivity, což by ale neměl být až takový problém, nový vzhled mě namotivoval. 8) takže se těště na následující počiny povídkové - spinoff povídka se starou dobrou Imogene. 8) já vím, že některým příslušnicím tvrdého jádra čtenářské základny mého blogu tím učiním neskonalou radost. dovolenkujúca Jevelina se odkládá na neurčito, chybí mi momentálně inspirace na děj. a nějaké texty k připravované 2d střílečce, kterou chystáme s kamarádem a ke které dělám kompletně grafiku ( a ~Corelaine-sama koncepty postav, které já budu kolorovat a převádět na rozfázované animace pohybů ), zatímco kamarád se stará o kódy.

zaštvrté - v neděli bylo rozlučkové areťácká akce. typicky areťácká. takže vánoční párty, se sněhem, cukrovím i vánočním stromečkem. a pak "áftrpáry" s námi vysloužilími. 8) ( ano, i já byla technicky vzato nějakých pět měsíců už vysloužilá ) co se tam všechno dělo, to snad raději nebudu rozebírat, z toho marcipánu už mi pak bylo i blbě, ale "promilové mlíko třeba nemělo chybu. :D
jinak, při zmínění mých chutí se mě opět otázali, zda nejsem těhotná. tak nevím, slyšeli ste už o neposkvrněném početí u někoho, kdo ani nemá dělohu? O.ó :D

zapáté - dneska sem zase žehlila. to vám byla slast, drahé přítelkyně.. 8)

zašesté - objevila sem nový triumvirát zla - majkrosoft, adobe a nova! při tvorbě tohodle nového lejautu sem málem vyhlásila válku.. :D

dále - v minulém článku, při historické ( málem sem napsala hysterické ) sondě, jsem opoměla dva zásadní pozitivní aspekty mého života - blogowebosféra ( tímto se omlouvám všem těm úžasným lidičkám, které sem tak porůznu přes net a díky srazům poznala a děkuji, že jsem měla tu čest. pukrle. ) a areka / zastupitelstvo ( taky naprosto super lidi, vděčím jim za mnohé )

ani nevíte, jak bych si zašla na nějaký balet. nebo i krasobruslařskou exhibici či závod. samozřrejmě jako divák, jako účastník bych asi připomínala splašenou atomovku.. :D

a co se článkových restů týče - je rozepsána letošní sedumapůlka a už se vážně chystám dopsat stopařské martýrium ( a nejsem si jistá, jestli je publikovatelný minulý vikend - slučák a následná metalová akce - od těch dob mi sestry piškotářky říkají piškotek / piškotka 8) :D ) a napíšu z hecu zase článek na téma týdne. ikdyž genialita asi není tak úplně moje parketa, ačkoli jedna drahá přítelkyně mi tvrdila něcio jiného, tak třeba na tom něco bude. 8) ó jé, to budou psychokecy.. :D ale kvůli tomu sem vy stálé nejspíš chodíte, co? 8)

no nic, momentálně mám zas výpadek inspirace, takže zase nekst tajm, lásky. :)

undead Trentina
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Severka Severka | Web | 30. července 2012 v 23:58 | Reagovat

Tak ti píšu, abys neřekla :P Jsem zvědavá na hru :)

2 undead Trent undead Trent | Web | 31. července 2012 v 7:54 | Reagovat

notak na tu si ještě hodnou chvíli počkáš, pozadí mám sotva v lajnartu na papíru tak na dvé a4 a potřebuju to mít tak na štyry, pět.. a ještě postupně naskenovat a dokončit ve fotošopu - vybarvit, vystínovat, dodat nějaké prvky do pozadí, vytvořit samostatný soubor s oblohou a tak.. a s animacemi sem ještě ani nezačala a to bude ještě hodně práce.. :-D a to nemluvím o tom, že to soudruh kolega ještě zdaleka nemá naprogramované, i když už umí přinutit oistavičku k pohybu.. 8)

3 Chii - chan Chii - chan | Web | 31. července 2012 v 13:07 | Reagovat

Žehlení - a slast. Já tě chci domů. :D

Těším se na článek o Genialitě! ;-)

4 undead Trentina undead Trentina | Web | 31. července 2012 v 14:48 | Reagovat

hm aváo nabíka.. máš doma metr krát dva volné podlahy a pár rohlíků na den navíc? 8) :-D

no to já taky, sem zvědavá, co z toho nakonec vyleze.. :-D

5 myší královna myší královna | Web | 31. července 2012 v 15:15 | Reagovat

Přijata.

6 undead Trentina undead Trentina | Web | 31. července 2012 v 15:22 | Reagovat

8-O fííha, tak to je super, to abych tvůrčí tvorbu vážně vyhnala do otáček..
budu se tedy snažit být reprezentativím prvním volbou určem členem. čestné skautské. :)

[4]: oprava, vynechává mi momentálně klávesnice, tedy "hmm, lákavá to (..)"

7 Chii - chan Chii - chan | Web | 31. července 2012 v 15:29 | Reagovat

[4]: Myslím, že bych něco našla, tvé požadavky jsou skromné. :-D
A gratuluju k přijetí do BA! :-)

8 undead Trentina undead Trentina | Web | 31. července 2012 v 15:36 | Reagovat

to víš jsem skromná. většinou. :-D
dík, teď je ze mne branec brumbálovy armády. 8) jsem na sebe hrdá! :-D

9 ~Corelaine-sama ~Corelaine-sama | Web | 2. srpna 2012 v 0:01 | Reagovat

Tak jo, gratuluju k novému layoutu, úplně mě praštil do očí, jak jsem ho nečekala. :D

Víš co je špatné? Jsem zvyklá oslovovat tě v mužském rodě, takže pokud se někdy někde spletu a napíšu ti -l místo -la apod., neber to jako urážku nebo výpadek mé paměti, spíš zvyku ala železné košili... :-D

Zatřetí: co všichni blbnete? Mě je například úplně u prdele (pardon, pardon!), koho do AK berou nebo neberou. Jediné pozitivum, co v AK vidím, je místo na titulce a jakási takási popularita mezi blogery, nebo alespoň vyšší návštěvnost po přijetí. Ale proč závidět, vztekat se, nebo vůbec řešit někoho, kdo se tam dostal, ale píše špatně, hloupě atd. a proč ho odtamtud chtít dostat? To fakt nechápu, sorry. Asi se členové o prázdninách dost nudí... A stejně tak nechápu tu klubovou atmosféru na blog.cz, k čemu to? Vytváříme uzavřené kroužky a skupiny? A s "rovností a demokracií" (blogů) pak můžeme jít kam, hmmm? Ale to není určeno tobě, spíš je to takový výkřik do prázdna.

Hehe, to musela být hezká akce!
Nesnáším žehlení, ale mám tu toho tři kopy. Kéž bys to udělala za mě! :D

A piš, piš, dokud máš chuť a sílu. Já jí třeba teď vůbec nemám... :-x

10 undead Trentina undead Trentina | Web | 2. srpna 2012 v 8:34 | Reagovat

[9]: já myslím, že ho nečekal snad nikdo, krom těch, kterým sem psala o spiknutí jistých tří společností, které jeho tvorbu provázelo. 8)

v pohodě, stejně to neví všichni, takže si toho nejspíš ani nevšimnu.. :-D

jak už sem psala jinde, mě je jedno, že si loTínka bloguje, nicméně původní myšlenka AK je v něčem jiném než návštěvnosti, popularitě a místě na titulce, to je jen příjemný bonus pro ty autory. alespoň já to tak pochopila. a druhá věc, loťínka především vůbec nesplňovala pravidla, takže mi přijde poněkud nefér, že ona se tam dostala, zatímco jiní ( nehledím teď na kvalitu ), kteří pravidla splňují, ne. ale nechme to být, je zbytečné to nějak prožívat dál, loťínka už je z blogu ven ( až bude její blog plňovat pravidla a mít jakousi úroveň, ať si to klidně pro mě za mě zkusí znova ), jak to s ní vlastně bylo po politické stránce, to se asi nedozvíme.
a nejsou to uzavřené kroužky a skupiny, jen je v nich přijímání formou přímé demokracie, takže o tom nerozhoduje jen osoba, která to má na triku, ale všichni, členové i nečlenové, což mi příliš jako uzavřená skupina potom nepřijde..

no, byla osobitá.. :-D

když mi proplatíš cestu, klidně. 8)

no, psát budu, nemám ani moc na výběr.. :-D když sem teda v BA. 8) a když mi náhodou dojde inspirace, opráším pár věcí, co tu ještě nejsou. 8) :-D

11 ~Corelaine-sama ~Corelaine-sama | Web | 2. srpna 2012 v 11:03 | Reagovat

No, ona by ta tématika s AK asi byla na delší debatu. Přinejmenším se mnou. Protože jsem zásadně proti a vymluvily by mi to jenom hodně silné argumenty. :-D Až budeš mít někdy chuť a čas, můžeme si o tom popovídat. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama