někdo mi asi na výrobní lince utrhnul jednu nohu

17. července 2012 v 10:55 | undead Trent |  pseudodeník nemrtvého chrousta
sice ji nevidím, ale mám takový neodbytný pocit, že tam je.. :D ne, nedělám v továrně a pokud vím, mám ještě obě dolní končetiny tam, kde mají být, a ne pár metrů od zbytku těla. 8) myslel jsem poněkud jinou nohu. nohu písmenka. protože ypsilon je jen zmrzačené x.
a v tuto chvíli už možná Idril tuší, kam tohle povede, takže doufám, že alespoň nadpisem a první větou se mi tě povedlo šokovat, drahá. aspoň trochu. trošilinečku? :D ( ne, nezamýšlejte se nad tím, proč ji oslovuju "drahá", oslovuju tak víc kamarádek a opravdu za tím nic není ) protože jestli ne, budu muset nasadit nejtvrdší kalibr a dát to na zaheslovanou stránku a rating PG18. :D ( to víte, když dva soupeří v tom, kdo napíše více šokující titulek či rovnou článek.. :D )

poznámka - kruci, to hlavní tam sice je, ale není to ani zdaleka napsané tak, aby to bylo podle mých představ. jak je na konci, tyhely psychonitrosondy mi absolutně nejdou, upiti ups, jejda, malinkatý spojler před perexem.. :D
poznámka 2 - o pojintě se zkuste nešířit na každém rohu. teda aspoň ne ve spojitosti se mnou. nevadí mi, když si ten článek přečte milion pět lidí, ale nemám chuť se stát tématem číslo jedna nebo tak něco. zeména to nemusíte koemtovat na fejsu. a když už, tak leda do soukromých zpráv se mnou. díky.
poznámka 3 - tentokrát je téma týdne "optimismus v dnešní době". to se mi ovšem ani trochu nehodí. ale jsem kreativní, takže si to umím napasovat. 8) tedy - v dnešní době je značně optimistické myslet si, če následující text bude mít vcelku kladné přijetí. a že když někdo neuteče po uzření jeho délky, nezakousne mne, že to "není úplně v tématu". ale aby se vlk nažral a koza zůstala celá - optimista je v dnešní době naivní blbec bez špetky realismu a na své cíle bude čekat věčně a nedočká se. vždyť ne všechno máme šanci změnit, neuchýlíme-li se k celokontinentálním či celoplanetárním převratům a jiným radikálním řešením. da, nejsem optimista, spíše realista ( leč s upřímnou nadějí, že optimismus přeci jen nabudu opodstatnění ) to už vám musí stačit. 8) vždyť krucinál, celý článek je projevem optimismu ( byť možná skrytého ), nemusí to přece být o optimismu. :P :D
tak úvodem celého velmi, myslím si ( ha ha.. ), šokujícího a možná lehce kontroverzního článku by bylo na místě trochu vás uvést do obrazu, co čekat. inu, výlet do šílené mnohočetné Trentovi duše. netvařte se tak šokovaně, dokonce i takové omyly darwinovy evoluční teorie mají duši. ne ke cám. 8) a není tak docela jisté, kolik z vás pak ještě se mnou bude chtít mít cokoli společného. a toho se vpravdě docela obávám, jak to přijmete. nuže, uzavřete poklop batysféry, skontrolujte vodotěsnost, stav vzduchu, nastavte si sedačky a vzhůru to strašlivých hlubin mé maličkosti.

jistá míra jinakosti se u mě vyskytovala odjakživa. zvláště pak vymýšlení vlastních světů s vesmírnými stanicemi, nabušenými stíhačkami a hárdkŕ laboratořemi s atomovými reaktory. :D časové zaměření - první stupeň základní školy. můj best frend té doby byla jedna moje spolužačka ( opravdu šlo jenom o kamarádství, nehledě na to, že mi tehdy bylo od šesti do jedenácti 8) ), koukali u nich na videokazety ( přiznejte se, kdo z vás už si ani nepamatuje, co je to VHS? ), cestou ze školy, když kvetly kytky na zahradách, jsme je skrz oka v plotech trhali a pak to nosili mamkám domů. já měl tenčí ruku ( yop, už od mala jsem měl postavu topmodelky, které jen chybí správné míry v oblasti hrudníku ), tak jsem dokázal utrhnout kytky dál od plotu i skrz menší oka. 8) nicméně skleróza je svině a víte, že u mě řádí o sto šest, takže si toho zas až tak moc z té doby nepamatuju, všeobecně. ( právě zde lze najít kořeny mé dosavadní obliby kosatců )druhým velmi blízkým kamarádem mi byl tehdejší spolužák, cvok do aut, hadů a pavouků ( a právě od něj sem to pochytil já, to s těmi hady a trochu i pavouky [ ale na ruku si sklípkana nevemu, když pustí chlupy pěkně to svědí. a pavučiny v bytě i s pavouky s nebezpečnou náruživostí a šíleným pohledem luxuju 8) ] ). s tím jakš takš udržuju kontakt ještě dnes, i když už je to pár let, co jsme se viděli naposled, a to nepočítám ty roky, co už ani nebydlím ve stejném městě. a s ním jsem taky vymýšlel jeden svět, dost jsme se do toho vžívali a bylo to príma. 8) a já z toho dělám svý paměti místo slibovaného výletu.. :D no nic. pointa - už v té době byl ze mě šikanovaný autsajdr se zálibou ve vlastních světech, tvorbou krajin na pískovišti a posedlostí legem. první a třetí mi vydrželo dodnes, na to druhé není ve městě pískoviště s dobrým pískem, nehledě na to, že by mě měli asi za pedofila, kdybych naráz přišel na pískoviště a začal si tam mezi dětma stavět kopečky, rokle, dopravní infrastrukturu bábovičky alias budovy. :D
ke konci doby, jíž jsem prožil v onom značně malém městě, jsem si vedl svůj první deník. byla to linkovaná á štverka a během stěhování do mého nynějšího bydliště se někam ztratila. škoda, docela bych si to znova přečetl.

druhý stupeň. od sedmičky na jiné škole, v jiném městě. ze začátku opět autsajdr, ale časem se to celkem zlepšilo a já dodnes považuju kolektiv té třídy za nejlepší, jakého jsem byl součástí. a jsem neskonale rád, že jsem ty lidi poznal. ale i tehdy jsem rád utíkal do vlastních světů. důkazem budiž má naprosto první napsaná povídka, která odstartovala mou pochybnou kariéru prznění spisovatelského řemesla. 8) ( promiňte, ale první díl Alterworlds, to BYLO prznění literatury.. :D ostatně těch pár lidí, co to četlo, vám jistě dá za pravdu, če ta kvalita byla příšerná. 8) ) a v té době se u mě vyvíjí "závislost" jménem poslouchání hudby. skvělý stimul při psaní, mimochodem. 8) myslím, že už v té době, bývala má psychika na štíru, ale znáte mě, skleróza. ale jo, je to tak, už v té době to byly depresivní stavy, emoční houpačka, první známky typického Trentismu. ( děsně debilní název, což? ale stejně doufám, že se prosadí, až mě jednou páni psycho-cosi zadokumentují, je tak správně pitomej, jako to, co vystuhuje. :D )
v té době vznikají postavy jako Falcos Orlen a spol. stejně jako Bloky nebo velmi vděčné témata Alterworldovského juniversa - vetřelci, droidi a magoři s kvérama.
stejně tak se v této době zjevil můj druhý deník. který sice ještě stále mám, ale už pěkně dlouho do něj nebylo nic zapsáno.
a áno, do Trentismu spadá i první množení Trentovi osobnosti dělením. 8) ( a nebo pučením, to už nedokážu zpětně posoudit.. )

střední. doufal sem v tabula rasa, ale ne pro všechny to byla tabula rasa. a ne všichni byli ochotní tolerovat asociála, který si raději čte a nestará se o to, jak po sobě někdo furt něco háže. zpravidla tak, aby to pokud možno, samozřejmě "nechtěně", trefilo. holt jsem byl při výběru lavice v prváku blbej a bohužel se mi nepovedlo ji změnit za jinou až do konce. kdybych to měl srovnávat se základkama, tak s tou první po tom, co se sloučila s jinou a nám do třídy přibyli noví lidé, mezi nima i člověk, který mi dělal ze školy peklo. i když stejné to nebylo. ale ten kolektiv ze střední moc nemusím a pokud se s nima už neuvidím, nějak zvlášť mě to asi trápit nebude ( i když někteří lidi byli fajn )..
ano, Trentismus propuká naplno, dostává se do obrátek a už není pochyb, Trentova osobnost se množí jako bakterie. 8) a přestávají býti alteregy a stávají se téměř regulérními osobnostmi, občas s vlastní hlavou, občas, jsem jimi prostě já, to se hrozně blbě vysvětluje.. deprese se stávají klasikou, vyskytují se sebevražedné choutky a párkrát jsem k tomu měl hodně blízko. naštěstí pro mou duši a bohužel pro nebohé čtenáře, kteří nejsou schopni ustát mé psychokecy, stále jsem tady. budiž to důkazem mé duševní síly, neprostého šílenství a totální naivity. ten důvod, proč jsem s tím takříkajíc neskl, byl totiž ve skutečnosti ten, že jsem si řekl: "co když to bude za chvíli lepší? co když se zabiju před tím nejlepším?" ne, nebývalo to pak lepší a já si říkal, kde se to ve mně pořád bere, že to bude lepší, že to je snad setrvačnost. za tu dobu už jsem si na to tak nějak zvykl a nedělám z toho žádné extra drama. prostě to na mě občas přijde a jde jen o to to ustát a vyjít z toho silnější.
tak se na ty svoje deprese a totální myšlenkové kolapsy divám, jako na něco, z čeho pak vycházím silnější a odolnější, že jsou to prostě jen životní zkoušky a je na mně se s nimi poprat a zjistit, jestli je tohle ještě před mezí a nebo za ní, kdy to ještě zvládnu. teda jako sám. ale klid, nejsem až tak blbej, abych nepoznal, kdy už to sám neustojím. a až ten pocit budu mít, buďte si jistí, že to některé ( jak už sem tu v kterémsi článku psal, chodí mi sem převážně osoby ženského pohlaví, takže tomu přizpůsobuju rody, když mluvím k vám 8) ) z vás povím, že o tu pomoc požádám.
a v této době se odehrála jedna ze zásadních událostí - přišel jsem ke svému prvnímu notesu! 8) ano, stará dobrá ( ehm.. ) Lilith. náladové urážlivá mentálně nevyrovnaná mrcha se sklony k sadomaso. protože když ste ji chtěli zapnout, vyžadovalo to rány pěstí, třískaní a slovník naštvaného podnapilého dlaždiče. a už z principu mě ráda přiváděla k šílenství, když si postavila hlavu a just dělala to, co sem nechtěl. on to byl vůbec dost svérázný vztah. ale v posteli hřála jako žádná jiná.. :D ( klid vy perverzáci [ tady je rod mužský, přeci jen "perverzačky", z toho úplně rostu, jak to čtu.. 8) ], myslím tím ten obrovskej radiátor, co měla jako chladič procesoru, to bylo jak výtoková tryska od stíhačky.. :D ) a kdo si pamtauje, měl jsem na ní několik účtů, všechny moje a každý příslušel jiné osobnosti a já se na ně přihlašoval podle toho, jako kdo z nich jsem v tu chvíli se cítil.
něco trochu podobného byl můj první komp. teda ex-rodinný. ale tam to bylo prostě tím, že už byl letitý a měl v háji kondenzátory na madrbórdu.. nicméně jeho procesor žije dál v jeho následovníkovi, kterého jsem získal ze zastupitelstva. a v něm skončil i hadr z toho původního, na jistý čas i grafika. později sem ze zastupitelstva získal i další vyřazené kompy a tak se navýšila i ramka, a to dvojnásobně - na 1GB. a ještě později sem darem získal komp od jednoho z odchovanců zastupitelstva, takže se zlepšila i grafika. 8) a to už zase odbíhám od tématu.
ke konci střední, když jsem se rozhodoval, kam na vysokou, projevilo se mý ulítávání na kyberpanku a chtěl sem na umělou inteligenci do brna. jenže otec mi byl ochotný schválit nejdál ostravu, že mi to prý platit nebude, že bych tam zdivočel, nedokázal se o sebe postarat, že by to byly vyhozené peníze a tak vůbec. a tak sem skončil na báni na informatice. což mě sice původně bavilo, ale nakonec jsem z tama odešel, protože to prostě nebylo ono. opět to nedokážu pořádně vyjádřit slovy, prostě jsem cítil že to není to, čím chci trávit nasledující roky, že chci spíš pracovat. jenže sehnat práci je skoro husarský kousek, jak asi většina z vás tuší.

vysoká, to byl prostě zvláštní svět vymykající se běžným zákonitostem a zvyklostem okolního světa. jiný režim, jiná morálka, jiné hodnoty, jiné způsoby.. ale byli tam príma lidi, docela sme se pobavili na cvikách z algebry ( která mě jinak potopila, spolu s elektrem a dalšími drobnostmi.. ), na pawrjóze ( což jinak bylo děsný zlo, zvláště sadistickej tělocvik, ale jinak fajn lidi, vždycky sme pokecali :D ), na algoritmech se sousedem.. :D nevím, asi nebudu chtít znova zkoušet studovat na vysoký, prostě mě to k tomu netáhne, asi ani na jiný obor ( leda možná ten, co má ~Corelain, ale to je zase v luftu a na to by mi do začátku zase prachy nedali. ale kdo ví, třeba nakonec fakt skončím v brně, nacpu se do začátku k idril a pak až budu mít příjem z nějaké brigády, budu si moct dovolit koleje a studovat tu umělou inteligenci, třeba mě to chytne.. [ krčí rameny ] )..
v té době Lilith stávkovala ( a doposud stávkuje ) velmi urputně. od doby, co jsem podnikl jeden z těch pro mě typických šílených výletů za lidma, které sem předtím nikdy nepotkal, jen s něma občas prohodil slovo elektronicky. ano, Bella byla skutečně v šoku, když mě tam uviděla stát.. :D říkám si, že by se i letos mohl podniknout nějaký takový výlet. ale to bych na to nejdřív musel sehnat prachy. momentálně nejsou. a protože lilith pořád stávkovala, nakonec jsem získal nového miláčka ( ale pokud by se umoudřila, nijak se nebráním jít s ní do trojky [ jáj, jak já rád zneužívám pochybnou terminologii a dvojsmysly českého jazyka.. :D ].. 8) ), má drahá, milovaná Lilian. máme Lilan moc rádi. ( jinak plným jménem je to Liliana de Brann. což pochobí jen trutnovské spojky a Longwaved 8) ) i když občas ( častěji, než bych byl býval rád ) chytne modrou obrazovku. ale to určitě ten hnusnej windous, to její chyba nebude.

nyní kysnu doma, hledám práci a už z toho magořím i jinak, než jak sem magořil doposud. kupříkladu se ze mě stává žena v domácnosti. děsně mě baví žehlení a občas mě deprimuje, když nemám co žehlit. a přistihl jsem se, že mi přestává vadit dělat nádobí. a zametat. a luxovat. dobře, luxovat mi nikdy extra nevadilo.. a občas si začínám říkat, že bych mohl jít uklízet. uklízet! chápete?! to už začíná být vážné.. ( ano, první narážka na finální pojintu [ slovo zprzněno schválně. však mě znáte. teda trochu. ], teď už to musí být Idril jasné jako výbuch atomovky, k čemu to pomalu směřuje )

toliko hystorický výklad k tomu svinčíku na dně moře, vzhůru do té průrvy ve dně. 8)

druhá část se bude zabívat otázkou undead Trent a víra. ale ne nijak obšírně.

inu, první základní kámen byl nejspíše položen v dobách prvního stupně. to jsem chodil do skautu. nicméně přestal jsem pak, když už náš oddíl nevedl otec jedné spolužačky ( mimochodem, kamarádky ), protože už to pak nebylo ono, s tím novým vedoucím.. ale stejně na tu dobu, co sem tam chodil, vzpomínám obzvláště rád. například jsem poprvé spal pod širákem. teda pod igelitem, počasí bylo zlotřilé. no každopádně, proč zmiňuju skaut.. nevím, jak v jiných městech, ale v tý naší malý milovaný díře byla většina skautů hdoně silně věřících, takže sem do kontaktu s tímto typem kolektivu přicházel do kontaktu blíže už v této době. i když blíže ne tak úplně, spíše jako s lidmi, co jsou věřící, než s vírou. ale základní kámen tu byl. nebo možná spíše navezena ornice.
takový první nástřel, že víra se mi tak docela nevyhne, se začal objevovat během mých literárních pokusů ( tyhle jste ale nečetli nikdo ), potažmo vymýšlených světů, které se ještě na "papír" nedostaly, nebo ani nedostanou. v téhle době už na tyhle myšlenky nejsem tak docela hrdý. protože přišel třetí bod. ( proč na ně nejsem hrdý? řekněme, že jsem aplikoval lidskou mentalitu, kde bych neměl, že jsem aplikoval principi neudržitelnosti utopie s lidským prvkem taky tam, kde bych neměl. a tak nějak. )
ano, tato třetí část, to už je "první kontakt" a "navazování diplomatických vztahů". začala to to Exittůrem ( thedy jsem mimochodem poznal A, ale k tomu se tady nebudu teď vyjadřovat, to je spíše k článkům na téma "trentův sociální (ne)život, "postavy Jediné možnosti" a "archetypy Trentových postav" a možná pár dalších, kde by se zmínka o A objevila ). v rámci něj jsem byl na divadelním představením ( sakra dobrým, škoda, že už se nehraje, docela bych si zašel znova.. ) "... něčemu tak absurdnímu". kdo by to byl tušil, že nakonec v onom amatérském mikrosouboru skončím taky.. no a po představení, když sem prohazoval pár slov s autorkou / režisérkou / představitelkou půlky hlavní role ( když jsou na pódiu dvě stejná já, tak jak to chcete jinak napsat? ), zvukařkou ( nemílím-li se, zase ta skleróza ) a představitelkou druhé půlky hlavní role a asi ještě pár dalších lidí, byl jsem pozván na exitklub. ( co furt mám s tím "exitem"? ono se to totiž točí ty názvy okolo pořadu exit316. via gůgl, neznalci. 8) ) a to bylo ono. od tohoto okamžiku už nebylo cesty zpět, od toho okamžiku se skutečně započala má cesta k víře. od té doby do toho "padám" víc a víc a ne, nechce se mi nahodit antigrav ani džetpek, jsem s vývojem situace celkem spokojený. jistě, ne všechno v mé osobnosti je v souladu s tím, jak by to podle Bible mělo být, ale co už, něco se změnit dá, něco holt budu muset nějak ještě vykoumat, ale to nechme na dobu, až budu mít přečtenou celou Bibli ( jaj, starý zákon bude docela nářez, takový Emerich by z toho beztak dokázal udělat kasovní trhák, těch globálněkatastrofických námětů je tam dost a celkově to nebude žádná nuda.. nijak nevhodně to nemyslím, fakt ne. ), trochu se prolouskám významy a uvidím, do čeho se zvládnu, občas asi doti kreativně, napasovat. nicméně neříkejme hop, dokud jsem ještě ve vzduchu a fouká protivítr. ta cesta ještě není zdaleka u konce. je to sice už jen otázka času, kdy nakonec definitivně a finálně uvěřím, nicméně ten den ještě nejspíš není za rohem, takže se na tom dá pořád dál pracovat.
ne, nerozmluvíte mi to, ne, nemá smysl poukazovat na mou zálibu v kyberpanku, splatterové literatuře ( lajk e kulhánek a spol ), multiosobnostnost, některé mé názory ( kupříkladu takové, jako že je mi naprosto šumák, jaká je vaše sexuální orientace [ dokud na mě nezačnete skákat ze zadu { či jiného směru } a pokoušet se mě "obšťastnit" ] )..
mimochodem, neválí se někomu doma Bible navíc? mám doma dva nové zákony, ale ten starý pořád postrádám..

a teď se dostáváme k tomu třetímu a zásadnímu bodu článku, kvůli kterému mi ten druhý nejspíš někteří pořádně omlátí o hlavu ( a já je pak odkážu na jeden blogový článek, ať si ho nejdřív přečtou, zamyslí se a pak ať teprve začínají s mlácením. :P ).
ano, následuje pointa s písmenky a utrženými nohami. Inu, je tím myšleno XX a XY. aneb kdo se ještě stále nechytá, jsto to chromozomy, které určují jednu zásadní věc ve fyzickosti těla živočicha, nejen člověčího. kdo se nechytil ani teď, řeknu to prostě natvrdo - tyhle chromozomy určují pohlaví. a následuje zkratka MlF ( necpěte sem MlP, to byste si pletli transsexualitu s nějakým podivným sci-fi / fantasy. protože, "male to pony", to je trochu moc šáhlý i na moje poměry.. :D ). mlf, čiliže "male to female", z muže na ženu. ano, ony plky o Trentismu vedou k tomuto tématu. a i přítomnost bodu dva má své opodstatnění. jde tu totiž o to, že v poslední době se začínám ustalovat. přesněji, všechny ty rozdělování na více a více osobností, všechny ty depresoidní a sebevražedné stavy, vymyšlené světy a další zážitky, prožitky, všechno to, co v rámci svého šílenství zažívám, cítím, co mi to přináší, to vše teď konečně spjeje ke konečnému výsledku. z toho všeho se teď začíná formovat finální podoba mé osobnosti. to, kdo jsem, kým jsem, ja uvažuju, jaké jsou mé názory, zkrátka má identita. finální, jednotná, v rámci možností dokonalá. ( všichni jsme dokonalí, od narození do smrti, jen se posouváme různými směry. ) z jednotlivých osobností si beru jejich části a slepuju je postupně dohromady, podvědomě vyhodnocuju dosavadní prožitky a tak.. prostě děsná vědecká piplačka, závěr dvacetiletého projektu, jehož finální produkt jsem já. ale kdo teda jsem?
intermezzo: jedno je jisté, mou nedílnou součástí bude víra v křesťanského Boha. s tím se můžete začít smiřovat rovnou. další věc - pravděpodobně mi nebudou cizí domácí práce. stejně tak ze mně opravdu bude rodnný typ. ( tím nechci říct, že chci nadále kysnout doma, spíše mít nějakou vlastní ) jistá nemalá dávka svéráznosti a podivnosti mi zůstane nadále, kupříkladu způsob psaní čláků, šílené nápady, výlety ala lonňská sedumapůlka s Neexistující či oslava narozenin Belly či návštěva u Idril ( ta se kupříkladu navrhla a řešila jen pár dní předem a jasně dané na ní nebylo snad nic, krom toho, že budu spát v koupelně / ložnici / pracovně [ hárdkór univerzální místnost, že? 8) ] ). jistá dávka melancholie. a záliba ve starých a zastarlých věcech ( DOS ruléz! gramec ruléz! sláva parnímu věku! ) a některých dosud nevynalezených novinkách ( mezihvězdné cestování v otřískané "popelnici"! juchů!! 8) ).. konec intermezza
poznámka - následující text bude vykazovat jistou češtinářskou odchylku vůči standartu mého blogu. a ne, nezačnu zase používat velká písmena, jak se sluší. ani závorky. :D
co ale rozhodně v tuhle chvíli jisté není, je pohlaví. tedy přesněji, z fyzického hlediska o tom asi pochyb nebude, tam dole mezi nohama mám mužské pohlavní orgány a nevypadá to, že by se měly v následujícím okamžiku proměnit ve své ženské protějšky.. myslím pohlavní identitu, nebo jak to vlastně psali na jedněch hytrých stránkách. mimochodem, je to dokonce klasifikováno v katalogu chorob, ale už so nevzpomenu na ty kódy, kdyžtak je pak doplním. má se za to, že je to od narození. dotyčná osoba není spokojená s tělem, které má ( jo, to sedí, mé tělo stojí za houby, snad jen krom nízké váhy, pro tu by mi mohla nejedna žena závidět.. :D ), kvůli pohlaví toho těla. tentokráte mimo závorku - to se o mně tak nějak neví, ale pocit, že to Y by mělo být spíše X, tu je už poměrně dlouho. nebo spíš pocit, že by bylo lepší, kdyby tam bylo to X.. krucinál, tohle popisování přes deset let starých pocitů mi prostě nejde, sotva si pamatuju základní fakta dík mé dráhé Sklerźe, jak jsitě víte.. kupříkladu, kolik znáte heterosexuálů mužského pohlaví, kteří si kdys dávno prohlíželi katalog z Makra, v němž bylo krom elektroniky ( první věc, na kterou jsem se dívala ) i nějaké to oblečení ( druhá věc, která mě zajímala ) a představovali si, jak by vypadali v tom dámském? ( dobře, tohle asi není ten nejlepší příklad, ale tenhle si pamatuju asi nejlíp.. mimochodem, Idril má před váma i tentokrát náskok, tuhle historku zná už dva týdny. :P :D ) a vůbec sem mi bylo vždycky bližší cpát tam ty X dvě a ne jen jedno. všude možně. a rozhodně nejsem transvestita, o to oblíkání mi nejde, i když je to esteticky a prakticky příjemný bonus, zvláště během veder je to nejpraktičtější oblečení sukně, mám to odzkoušené během jednoho dětského dne, před lety ( mimochodem, od té doby znám osobně jednu děsně slavnou [ pokud teda znáte Mloky ] osobnost - Ekyelku 8) ), kdy jsem byla převlečena za sličnou dívku ( já.. :D :D :D ), protože převlek za poctivého politika mi nebyl schválen, že to prý už není pohádková bytost, ale utopický žánr.. 8) a před dvě týdny, když sem se vracela od Idril, protože jsem darem dostala pánskou metalovou sukni ( bývalej spolužák ze základky číslo jedna říká, že to je kilt. ale na nosferatu sem ji našla v koloncé "pánské sukně", tak nevím.. ), takže jsem samozřejmě musela okamžitě odzkoušet. a kalhoty ste na mě během té návštěvy a cesty domů už neviděli.. :D jsem si jistá, že ten pohled musel být pro řadu brňáků značně nezapomenutelný. ehm, asi se v tom zase začínám zamotávat, co?
ale všimla jsem si jedné věci. od té doby, co si přiznávám ten fakt, že nejspíš je správně XX, poněkud se mi zlepšila psychika. sice jen o trošku, ale každopádně změřitelně. jako by do sebe zapadly další ozubená kola toho neuvěřitelně složitého soukolí mé osobnosti.
mimochodem, taky vás tak rozněční tozkvetlé pole slunečnic či vlčích máků? nebo rozkvetlá louka? nebo tak vůbec?
inu, nechám tomu ještě nějaký čas, než začnu vyvozovat definitivní závěry ( dobře sama pro sebe už jsem skorodefinitvní názory utvořila, ale to nechme být ) a nějak to dál řešit. jak říkám, má identita se teprve ustaluje a je možné, že se to zase vrátí zpátky, i když si to teda nemyslím, když jsem se sama nad sebou pořádně zamyslela, uvědomila jsem si, tak objektivně, jak jen to jde, že se opravdu cítím daleko víc jako žena..

pjůr topmodelka, hevy fotošop. opravdu v současné době NEMÁM fialové vlasy a rovněž můj obličej má kapku jiný tvar, říkám fotošop.. :D ( časem na blog ještě hodím "stalkr trentínu", ať máte představu, co se tak občas pohybuje ve tři ráno po našem city, tý příšerný díře 8) )


undead Trent(ína) ( :D ) + pukrle + koketní pohled ( jak se vlstně dělá koketní pohled? :D )pé es - i kdybych nakrásně za dva roky a něco ( počítám i s tím časem, který si nechávám, než budu mít naprostou a nezvratnou jistotu ) prodělala operativní změnu pohlaví, jedna věc mi stejně zůstane odepřena - těhitenství a porod a vůbec ta část mateřství, ke které prostě potřebujete orgány, které ani po té operaci mít nebudete. mrzuté. jo, docela mě to štve, ale co už, nemůžou mít všichni všechno.. [ krčí rezignovaně posmutněle rameny ]

pé pé es - tak takovou blbě napsanou sondu do nitra osobnosti snad ještě nikdo nikdy na blogu nenapsal. takovou sondu do Trentovi multiosobnosti sem ještě nenapsala a nikdo ji nejspíš nečekal ( krom těch, kteří dostali echo předem, že mají čekat něco nečekaného a šokujícího o mé maličkosti.. ) a je vážně blbě napsaná a nejspíš z ní nikdo nepochytí to, co tam je, tak, jak to myslím. co naplat, mě tyhle nitrosondy prostě nejdou, neumím popisovat pocity, nikdy mi to nešlo. a až to jednou budu řešit s psychologem či psychiatrem, nevím ,kerej z těch dvou to má správně být, tak se bojím, že mu to podám tak, že to pochopí jinak, než to je a že to dopadne kdovíjak, zejména ne správně.. :D

pé pé pé es - až si tohle budou číst soudružky a soudruzi spoludivadelníci, asi zalezu pod stůl a "sto roků v šachtě žil, koapl jsem", nejlépe hodně hluboko.. :D a co teprv, jestli to zjistí rodiče dřív, než dospěju k názoru, že ní pochyb a že nadešl čas konzultovat s patřičnými odborníky? jej, to si nedovedu pořádně představit. nepochybně by to proti mně začali používat, zejména pak otec. jo, už ho úplně slyším. což je mimochodem důvod, proč ještěneví o mém "postoji" k víře, to bych jim dal teprve do rukou klacek..na to fakt nemám v současné době nervy.

pé pé pé pé es - pak by teprve mělo vždyfungující efekt sdělit mé chuťové choutky - čokoláda, zmrzlina, kyselý okurky, smaženice, volský oka, vybrakovaná lednička.. ne že bych to teď takhle konzumovala, nemáme doma dost čokolády, okurek a vajíček a dalších věcí, nemáme žádnou čokolády.. 8)

pé pé pé pé pé es - doufám, že sem pak po dočtení a jakémsi pochopení pojinty budou ještě chodit aspoň nějaké stálé návštěvnice. a že nepůjdou do kopru sociální vztahy s některými lidmi. lidi, buťe tolerantní a hlavně, simvás, netlačte mě do toho, že nejsem v žádném případě MlF, ničeho byste tím nedosáhli a akorát byste "kontaminovali" výsledek, protože by nebyl storpocentně baj mí, tohle si zkrátka musím pořešit nejdřív sama v sobě ( s námi.. :D ).

pé pé pé pé pé pé es - a ještě jednu věc sem vám chtěla - hlasujte v anketě, a to skutečně podle vašeho přesvědčení, když někdo ze srandy dá nějakou jinou odpověď, bude mít anketa pro mě nulovou vypovídající hodnotu. pokud vám tam chybí nějaká odpověď, není problém doplnit. díky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 empty--island empty--island | Web | 17. července 2012 v 10:59 | Reagovat

Na blog.cz se bohužel nenajdou lidi, co by si takhle dlouhej text přečetli. :D Ani já mezi ne nepatřím. :-D
Zaujal mě ale tvůj blog - ty znáš Dariu? :D

2 undead Trent undead Trent | 17. července 2012 v 11:03 | Reagovat

divila by ses, ale lidi, co mi sem chodí, jsou právě na dlouhé články zvyklí. 8) hlavně proto, že to často bývají povídky.
no jo, znám. jen mi chyběli pořádné a dodělané titulky k páté řadě, tak ji nemám dodneška dokoukanou. asi to zase zkontroluju, jestli už nepřibyly.

3 ~Corelaine-sama ~Corelaine-sama | Web | 17. července 2012 v 23:45 | Reagovat

Anketa je silně nedostačující. Chybí mi tam nějaká silně optimistická možnost. :3

Článek se mi líbil (a přečetla jsem ho celý, dokonce). Máš skvělý styl psaní. Ale to už jsem ti tu někde zmiňovala a určitě to víš. :D Některé body v tvém životě jsou značně podobné tomu mému. Některé.

K tvému článku mě napadá spousta věcí. Hlavně - doporučuju ti jít na vejšku, místo magoření doma. A čím dál, tím líp. Chápu, není to levný, taky se v tom plácám. Ono je ale občas zdravé změnit prostředí a hodit za hlavu starý život... Ačkoliv co se mě týče, zas tak moc mi vysoká jiná nepřijde. Je to jako jít na další střední. Noví lidé, podobný systém. Učení a učení a učení...

Jo a vůbec si nemyslím, že jsi to shrnul špatně. Naopak mám dojem, že to píšeš velmi přehledně. Já z toho chápu celkem dobře, co chceš říct. :D

Dále: Ty jsi věřící? Šokující. Nějak si to nemůžu srovnat, prostě má představa o tobě jako člověku nepasuje s představou věřícího člověka. :D Ale to není výtka nebo snad urážka. Jenom jsem překvapená. Proti víře nic nemám, ať si pro mě za mě každý věří v co chce. :-D Jak tak nad tím přemýšlím, nejsem si jistá, jestli jsem kdy četla celý Starý Zákon. Asi ne... njn. :D

Male to pony mě rozesmálo. (Nepřijde mi to až zas tak hrozný. Napadá mě tisíc horších věcí, co si pod tou zkratkou představit)... Moc se mi líbí ten odstavec "prostě děsná vědecká piplačka, závěr dvacetiletého projektu, jehož finální produkt jsem já."... A taky mě rozesmálo, jak jsi psal, že je ti jedno, jakou má člověk orientaci, dokud na tebe neskáče zezadu, popřípadě z jiné strany. :D Lol.

Jo a asi čekáš, že se vyjádřím k tvému ženskému já? Tak třeba já chtěla být vždycky kluk. Mám víc klučičích vlastností, než holčičích. Cítila bych se jako kluk líp. Ale neberu to nijak tragicky. Jednou jsem holka, budu holka. No a co. Koneckonců v dnešním světě je jedno, co jsi za pohlaví. Teda skoro. Kluci mají ještě pořád dost výhod /ženy zase ženské zbraně. Ale fňů, vždyť je to fuk. I když v duchu vím, že bych měla být kluk (sice homosexuální, ale pořád chlap), je mi to na prd. Moc tohle neřeším, natož abych se tím trápila. Občas se stává, že má chlap víc ženských vlastností, jindy zase, že má žena víc mužských. I pohyby jsou jiné. I chování. I mluva. Ale co. Svět se kvůli tomu nezboří. :-P Pokud máš pocit, že je to ono a že se chceš státi ženou, tak se staň. Bude ti líp, bude ti fajn. Pokud dospěješ k opačnému názoru, taky dobře.

Eeh, asi to nevyznělo tak, jak jsem chtěla. Holt neumím psát tak, jako ty. Já jen, neřeš to tak moc. :-)

Jo a to foto se mi líbí. :-D Fialový vlasy by ti sekly.

4 nublado nublado | Web | 18. července 2012 v 14:50 | Reagovat

ty se radši neozývej s tebou mám jinej problém.. ty se nedáš zařadit nikam.. vymykáš se ouplně všem přírodním zákonům

5 undead Trent undead Trent | Web | 18. července 2012 v 14:56 | Reagovat

:-D to víš, kdo umí.. 8-)
a co říkáš na článek?

6 Míra Míra | 18. července 2012 v 15:28 | Reagovat

oh. good god. ozvi se, proberem to.
protože o tomhle chci vědět víc.

7 nublado nublado | Web | 18. července 2012 v 15:53 | Reagovat

sweet heart tohle je už na psychiatra :) ty různobarevný prášečky dostaneš za odměnu :)

když já té víře moc nerozumím.. věří se v otce, syna nebo ducha svatého?? tady ve španělsku(respektive já už jsem v africe) křesťané věří, že ježíš kristus je bůh nebo syn boha a bůh ví co ještě.. já jsem z toho zmatená..
za to muslimové věří jen v jednoho jediného boha,a že ježíš kristus byl jeden z poslů boha a že ukřižovanej nebyl..

jinak co s tebou? to vážně nevím :)koukám, že každej magoří svým vlastním způsobem..
ale sukně ti sekne. zvýrazňuje tvý hezký nohy :-P

8 undead Trent undead Trent | Web | 18. července 2012 v 16:43 | Reagovat

[6]: to víš, že ozvu. máš skype? jestli ne, tak si ho udělej, můžem o tom pak pokecat "lajv". 8) a nebo na sebe telefóny máme, ne? ( anebo mi prostě připomeň ímejl, víš jak, skleróza. a fejs už nemáš, abych zneužila ten.. )

[7]: jů, lentilky na předpis.. :-D 8-)

ono je to s vírou opravdu trošku komplikované a jeden se v tom nezorientuje okamžitě..
no, Ježíš technicky vzato byl posel Boží, ale ke všemu byl ještě jeho syn..

:-D fakt, jo? ale asi bych si je pak teda měla oholit, ono to jen na tý fotce není moc vidět, protože sem ve fotošopu řádila jakože celkem dosti.. 8)
to víš, magoří.. 8) ale je fakt, že já se sama sobě v sukni taky líbím.. :-D

9 nublado nublado | Web | 20. července 2012 v 0:16 | Reagovat

Sweet heart takze v zenske podobe nadobro a nebo jen prechodne? At vim jestli te mam brat jako trenta ci trentinu :-D

10 undead Trent undead Trent | Web | 20. července 2012 v 8:27 | Reagovat

no, úplně stoprocentní to ještě není, ale nechme tam tu příponu, já už stejně na psaní v mužském rodě rezignuju, vyžaduje to příliš mnoho mozkové kapacity a té už tak mám značný nedostatek.. :-D jen teda před některými lidmi ještě masku budu muset držet..

sweet heart.. drahá, tohle oslovení se mi prudce líbí. 8)

muhehehe, exspolůžáci ze základky jedna ze mě dneska na slučáku dostanou infarkt! 8) nojo, škodolibost musí být. :-D

11 Moreen Moreen | Web | 22. července 2012 v 14:52 | Reagovat

nebudu to dlouho rozepisovat.. jen že to respektuju. pokud je článek myšlený vážně, tak přeju hodně štěstí, abys brzy došel k jednoznačnému a definitivnímu rozhodnutí a podle něj se řídil. začátky tvých altereg nebudu komentovat, každý jsme měli svoje dětství jiné, i já zažila šikanu a nechci na to myslet, ale aspoň jsem se z toho vylízala a teď je mi dobře a vím, že se nenechám tak lehce zlomit. a stejně, ty to teda vůbec nemáš jednoduché. no, ale víš co, co tě nezabije, to tě posílí! a ty musíš být sakra silná osobnost! :-D
taky jsem ráda, že jsem konečně naplno pochopila nadpis článku :-D a omlouvám se, že reaguju takhle pozdě, ale mám tu sestřenku, takže když se zapne komp, musím pustit pohádku a ona nic jiného nebere :-D tudíž dostat se k počítači a dělat něco podle svého je zhola nemožné, pokud je nablízku. kvůli tomu vlastně ještě nedošlo k tomu článku o moru u mě, takže trpělivě čekej..

12 nublado nublado | Web | 27. července 2012 v 0:54 | Reagovat

Sweer heart, cekam na dalsi clanek at uz od tveho muzskeho ci zenskeho "ja"..vamo muchacho at mam co cist.. :-P

13 nublado nublado | Web | 27. července 2012 v 0:59 | Reagovat

A chci vic obrazku :) 10ti strankove obrazkove knizky mi byly vzdy milejsi, nez osmiseti strankove bichle s miniaturnim pismem :-D

14 undead Trent undead Trent | Web | 27. července 2012 v 22:45 | Reagovat

óká, drahá. 8) neboj, už se chystám zase něco napsat, takže tak do týdne by to mohlo být. 8) a od mužského asi chvíli nic číst nebudeš.
huh, ale to se budu muset s někým domluvit, ať mě nafotí.. :D no, něco už vymyslím. 8)

15 Severka Severka | Web | 28. července 2012 v 2:37 | Reagovat

[14]: Přijeď do Prahy, foťák máme a nějaký ty starý opuštěný továrny pro správnou atmosféru taky ;)

16 undead Trent undead Trent | Web | 28. července 2012 v 8:28 | Reagovat

no jó, já vím. ale chce to nejdřív najít nejestvující prostředky na cestu. 8) ale tak třeba se najde někdo, kdo by mě svezl grátis, to bych se tam klidně mohla ukázat, v dohledné době. ( twl, ale to pak bude jak focení do nějakýho modelkovskýho katalogu, ne? :-D )

jáj, zas se mi jednou povedlo překonat tu šílenou délku pozadí, co mám.. to se mi povedlo snad už jen s první půlkou loňskýho zábru. :-D

17 Yvonne S. Yvonne S. | Web | 30. července 2012 v 20:02 | Reagovat

Mě? Šokovat? Nikdy! Hele ještě jsem to nedočetla ale slibuji, že jednou... jednou určitě ;)

18 Chii - chan Chii - chan | Web | 31. července 2012 v 8:18 | Reagovat

Už jsem se bála, že jsem ty kytky trhávala sama. :-D To jen k tomu začátku, pak se hodlám chválit, že jsem to dočetla do konce.
A vůbec je to hezky napsaný, proto se to dalo číst. Respekt. A vážně by to chtělo nějakou pozitivnější monost do ankety.
:-D

19 krehkaexistence krehkaexistence | Web | 3. srpna 2012 v 0:47 | Reagovat

Tu Bibli máš u mě... A slunečnicové pole mě taky dojímá...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama