Říjen 2012

když se daří..

28. října 2012 v 16:00 | undead Trent |  takzvaně literárno
dneska bez úvodu, nějaký to info z lajfu jindy, teď sem zas jednou psychicky v háji, ostatně na tý krátký povídce se to beztak dosti projeví..

technická poznámka - dneska sem si konečně všimla, že jsem neaktualizovala verzi povídky, kterou jsem pak dopisovala v kompou. nyní už je vše ol rajt, kompletní, aktualizované, něco málo možná poopravované, napamatuju se už..


Ať dělala co dělala, nemohla ho setřást. Prostě to nešlo. Bylo jedno, do jak prudkého manévru se pustila, jak rychle letěla, stále se jí lepil na ocas. A tak to nakonec vzdala a stočila to přímo proti planetě, na jejíž orbitě se nacházela. Motory na maximální výkon, nulové manévrování, prostě kolmo k povrchu. Mohla doufat v jediné - že se nepřátelský stroj buďto odpoutá a nechá ji, nebo se vlivem průletu atmosférou při vysoké rychlosti rozpadne dřív než ona. Nevsadila by si ani na jedno. Ale co jiného ještě zbývalo, krom toho nechat se sestřelit?

povídkový fotbálek

24. října 2012 v 19:51 | undead Trent |  takzvaně literárno
sem hrozně líná, takže sem následující info skopčila od Arvari ( od které je i poslední věta ), povídka je však ryte moje vlastní a doufám, že mi automatické opravy ve wordu nezmršily příliš mnoho slov. 8)
k povídce - podotýkám, že je to můj typický strašlivý multikrosouvr, kde mi není svaté skoro nic, přesně v duchu prastarého Alterworlds, smrtící to zbraně pro kteréhokoli korektora či betarídra. :D
a důrazné pozor! pozor i pro skalní jádro fanynek, které znají mou tvorbu opravdu dobře - dohle dílo je z mé dílny a z těch uveřejněných to nenemravnější, nemluvě o tom, že ústřední pár je homosexuální ( ačkoli si říkám, jestli by nebyla nasnadě i nálepka "interracial" nebo "animal", případně "crazy". však jak se dočtete, co je hrdinka zač, pochopíte, co tím mám na mysli ) pohoršuje-li vás teda homosexualita či narážky na sex, raději nečtěte a dělejte, že ste tenhle článek nikdá neviděli.

mimochodem, když sem dávala rozpracovanou verzi přečíst Miralen, prohlásila, že "líbí se mi to čím dál tím víc :D takovej
lesbickej červenej trpaslík :D smíchanej ještě s něčím, ale to nevím s čím :D". tak nevím, fakt to evokuje červenýho trpaslíka? protože tenhle názor mi pak byl ještě potvrzen dalším člověkem, který četl rozpracovanou verzi.. já osobně si to vůbec neuvědomuju, i když je to možné, trpaslíka znám dobře a svého času sem postupně skoukla všechny díly a mám je i na origoš divkách, co vycházely v trafikách.

O co se jedná?
Povídkový fotbálek je projekt z tvorby NikyRoovy. Je to čistě řetězový projekt, který koluje dál a dál... V projektu jde určitě o povídky. Určitě všichni znáte známý slovní fotbal. Bude to vlastně něco podobného. V mém článku si ty přečteš povídku, kterou jsem na prvidla řetězce napsala já. Poslední větu využiješ a usadíš ji na začátek svého příběhu. Pak nezapomeň napsat, od koho jsi konec využil, ať je jasno. Na váš blog pak přijdou další čtenáři, kteří usadí váš konec na začátek té svojí povídky.

Já jsem využila poslední větu od: Arvari
Moje povídka: "kaming aut, bejby"