Prosinec 2012

Livett a opět navštívila kabaret

16. prosince 2012 v 23:10 | undead Trentina |  takzvaně literárno
takže ano, opět po iks stoletích zase jednou téma týdne, na které sem něco spáchala. 8) povídka s poměrně novou postavou, která mi momentálně slouží hlavně k likvidaci fotobuněk a mrzačení goril. děsná alpa. zmutovaná. má fobii z fotobuněk. a má zálibu ve velkých kalibrech. a krásných ženách. a žere malé děti. kecám! nežere. :D ( jen občas někomu pije krev. doslova. )

a toto je jedna z příhod z její minulosti. když Livett už byla "ketvumn na steroidech" a pobíhala s dvacetimilimetrovou automatickou rychlopalnou snajpou, co má na dýlku dva metry, pásovej podavač munice a jako optiku zrcadlový hvězdářský dalekohled o průměru 17 centimetrů. ale ještě k "současnosti" zbývá dobrá stovka let.
dodávám, že v této příhodě nebyla ani jednou opilá ( z jedný karafy vína se opravdu nestříská. za podnapilou se dá označit až tak po páté litrovce vodky pančované metanolem. ).

btw, jde o něco, co by se asi dalo označit za femsleš ( ale jistá si nejsem, tohle škatulkování mi nikdy nešlo.. :D ) a rejting nechme na 15, ten myslím bude dostatečný. 8)

pé es - omluvte případné chyby, dopsala sem to teď a nebyl čas to prohnat nelítostným korekturováním od Maglaiz ani betaríd od tvrdého jádra.


Trentína vylejzá z monitoru a všechny vás posílá do nejtmavších míst. do temný komory vyvolávat kinofilm.

9. prosince 2012 v 2:33 | undead Trentina |  pseudodeník nemrtvého chrousta
ultra dlouhej, íbrstupidní nadpis. well, well, well. ano, zase jednou ten správně vyšinutej deníkovej zápis a vzdechnutí z kraje multiosobnostního šílenství. já vím, že tvrdýmu jádru už to asi chybělo a ti novější z vás, co sem občas vlezou, asi právě začínají svírat desku stolu a přemýšlet, proč sem kdy páchli, ale co už. to můj boj není, to je boj každýho jednoho z vás. ano, zase melu hovadiny. a zbytek článku se to pravděpodobně nezmění. protože je mi blbě, příšerně mě bolí hlava, sem nevyspaná hladová ake všemu mě od úterka bolí čelist, jak mi ortodontistka znovu navazovala vršek. důsledek? sem teď příjemná jak kaštanová šlupka v prdeli a mám nezdolnou chuť někomu zakroutit krkem. takže promiňte, kdož ste citlivější povahy nebo je vám tenhle styl vyjadřování proti srsti.