rozhlasový reportér a PUČ kvůli pudingu

24. května 2013 v 19:45 | undead Trentina |  takzvaně literárno
přináším takovou krátkou třídílnou blbůstku splozenou při rozhovorech s Arvari. nadále bych chtěla rozpracovat první část a napsat sérii krátkých reportáží z průběhu PUČe. btw, jaké oblíbené poživatiny přestali vyrábaět a prodávat vám?

dodatek - omluvte prasáckou gramatiku a příadné překlepy, psala sem to na ajsku, v posteli s lilian ( ne, nemohla sm si to odpustit. :D hrozně ráda mystifikuju druhé tím, jak mají mé počítače ženskou identitu. :D )

další dodatek - Maglaiz říkala, že druhá a třetí část sou trapné. nevím, nedokážu posoudit. každopádně, zajímal by mě názor i dalších lidí. :)


Rozhlasový reportér: "Rozhořčení milovníci Vlnek a jahodových pudingů provedli puč! Defenestrovali téměř celou vládu, zbytek zavřeli do sklepních prostor, sami se chopili moci a jejich první nařízení je: 'Obnovte výrobu vlnek a jahodových pudingů!' Zůstaňte s námi, brzy vám přineseme více informací!"

rozhlasový reportér podruhé: "žhavé novinky o převratu! dvě z jeho účastnic se rozhodly předstoupit před kamery a učinit první veřejné prohlášení. ano, už přicházejí! a jejich prohlášení, ano, bude se týkat toho, jaké státní zřízení nyní bude česko mít. to, to.. tomu se dá jen stěží uvěřit! právě vyhlásily česko totalitním matriarchátem v čele s těmi dvěma ženami! co to vlastně pro nás znamená? jak takový totalitní matriarchát vůbec bude vypadat? budou na státních institucích dvě fotky? jak je budme titulovat? a jsou ty dvě pouze představitelkami jedna vlnkařů a druhá pudingářů, nebo spolu mají vztah? zůstaňte s námi, budeme vás i nadále informovat!"

rozhlasový reportér po třetí: "všeobecná šeptanda měla pravdu - ty dvě skutečně tvoří pár! zároveň druhá věc, kterou uzákonily, jsou plnohodnotná manželství stejnopohlavních párů. na nesouhlas části obyvatelstva jedna z vládkyň ukazuje vztyčený prostředník a vzkazuje, že nemá problém vybít zuby každému, kdo je proti. slůvko 'totalitní' tedy skutečně není neopodstatněné, pokud jde o státní zřízení. současně započaly přípravy na událost, jakou svět dosud nezažil - svatba stejnopohlavního vládnoucího páru. vážení, česko se opět zapisuje do dějin! jaká bude reakce ze zahraničí? zůstaňte s námi, o všem vás budeme informovat!"undead Trentina
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 "Wulfi" "Wulfi" | Web | 24. května 2013 v 23:50 | Reagovat

Bře ty, Trentino! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama