Červen 2013

Společně poprvé

26. června 2013 v 9:00 | undead Trentina |  takzvaně literárno
a další mikrovka ovlivněná masivní porcí Arvari. tentokráte ještě o něco kratší. btw, tahle byla napsaná ještě před tou balkónovou, ale protože neměla ( v okamžik nastavování ještě stále nemá ) ( v okamžiku druhého nastavování, přičemž ji předběhl Fíkus, už teda má 8) ) název, de na blog až po ní.

rozsah - velmi velmi krátké, taková ultramikrovka, 1416
párování - lesbické ( opět )
poznámka - opět fušuje do erotiky ( dvě ženské v posteli po několika hodinách, ale nebojte, kečup sem u toho neimitovala ani já 8) )


Fíkus poprvé

25. června 2013 v 17:33 | undead Trentina |  takzvaně literárno
někteří z vás dobře znají mou zálibu ve vykřikování "fíkus!" při tměř jakékoli příležitosti i bez ní. no, takže, zde je povídka, kde se Fíkus objeví v poměrně důležité vedlejší roli. spolu s ním se zde objeví i truhlíky petůnií ( pověstná květináčopetůniovská hláška zde dostává úplně nový význam.. :D ).

rozsah - kratší, ale ne mikro, 4449
párování - nikoli
poznámka - snad ani ne


Na balkóně

23. června 2013 v 10:00 | undead Trentina |  takzvaně literárno
další z nových věcí. dosti krátká. značný vliv nárazovým načtením Arvariny tvorby a současným betarídováním "Buzeranta", kterého zrovna píše.

rozsah - mikroidní, 2413
párování - lesbické ( ano, už zase )
poznámka - zachází až do erotiky ( jde konkrétně o polibek a doškrábaná záda )


Zakázka k čaji

21. června 2013 v 9:43 | undead Trentina |  takzvaně literárno
po delší době opět začínám psát. tohle je takový návrat k nájemným zabijákům a smrtícím agentům, například povídka s názvem Nevěsta ( někteří znají, ale sem na blog sem ji tuším ještě nedávala ) nebo stará známá Jevelina ( ke které bych se vlastně mohla taky zase jednou vrátit, žeano.. ). rovnou říkám, že nikoho k ničemu nenabádám. cíl nebyl určen nějak záměrně, co je zač vyplynulo během psaní, prostě tak nějak, no..

rozsah - spíše kratší, 5731 znaků
párování - žádné
poznámka - než se někdo začne podivovat nad schopnostmi arzenálu, odehrává se to v blíže neurčené relativně střídmé budoucnosti. jen prostě nenastala příležitost to tam lépe znázornit a cpát to tam nasilu se mi nechtělo.